Tag: Zraszacz dla dzieci

zraszacz ogrodowy

Jak zrobić ogrodowy zraszacz dla dzieci?

Rozrywka dla Dzieci
Lato, wreszcie nadeszło. Ciepłe dni zachęcają do wyjścia na zewnątrz. Zwłaszcza dzieci, uwielbiają przebywać na podwórku. W gorące dni chlapać się wodą i moczyć w basenie. W prosty sposób można dzieciom zorganizować spryskiwacz, który schłodzi je podczas zabaw na trawniku. W dalszej części artykułu dowiesz się jak zrobić taki zraszacz.


Podobne porady

basen ogrodowy z konstrukcją z drewna

Jak zbudować basen ogrodowy?

Baseny i Spa
Marzysz o własnym basenie, ale nie chcesz wydawać fortuny na jego budowę? Jednym z najlepszych rozwiązań tego problemu jest basen ogrodowy. Baseny ogrodowe są zazwyczaj montowane na powierzchni ziemi i łatwe zarówno do rozłożenia, jak i ewentualnej rozbiórki. Bez problemu można je również zdemontować i przenieść w inne miejsce. Koszt montażu takiego basenu jest przy tym bardzo niski.
Kolorowy świecznik DIY

Jak zrobić lampion ogrodowy?

Ozdoby Ogrodowe
Takie lampiony będą pięknie wyglądać na patio. Wieczorem, kiedy zaświecisz w nich świeczki ogród rozświetli się dziesiątkami kolorowych świetlików.
Jak wyczyścić parasol ogrodowy

Jak wyczyścić parasol ogrodowy

Meble do Ogrodu
Nic w upalny dzień nie przyda się tak jak duży parasol ogrodowy. Zazwyczaj decydując się na zakup takiego gadżetu planujemy korzystać z niego przez lata, zamiast co rok kupować nowy parasol. Żeby sprzęt ogrodowy służył nam jak najdłużej, warto odpowiednio o niego zadbać. Jak więc czyścić i przechowywać parasol? Odpowiedź znajdziesz poniżej.