Tag: Czyszczenie skóry domowe sposoby

Płaszcz skórzany

Jak czyścić wyroby ze skóry gładkiej?

Czyszczenie na Sucho
Wyroby wykonane ze skóry gładkiej, czy to odzież, torebki czy też meble nie tracą na swojej popularności. Musisz jednak pamiętać, że trzeba je odpowiednio czyścić. Ten artykuł poświęcony jest usuwaniu plam ze skóry gładkiej, zwanej inaczej licową lub licowaną. Jeśli nie jesteś pewien, czy masz do czynienia akurat z takim jej rodzajem, swoje wątpliwości rozwiejesz w bardzo prosty sposób. Wystarczy nanieść na jej fragment kroplę wody: jeśli nie wniknie w powierzchnię i skóra nie ściemnieje, z całą pewnością jest to właśnie skóra gładka.
Skórzana sofa

Jak domowym sposobem wyczyścić skórzaną sofę?

Nietypowe zastosowania
Uwielbiam moją skórzaną sofę. Ma już swoje lata i ostatnio zauważyłam, że wygląda odrobinę gorzej. Próbowałam różnych specyfików i nie poprawiało to jej wyglądu. Więc postanowiłam spróbować domowych sposobów. Czułam, że to będzie strzał w dziesiątkę. Znalazłam proste rozwiązanie, które pomogło odżyć mojej kanapie. Wystarczą tylko dwa składniki, które na pewno masz w swoim domu
skórzane torebki

Jak czyścić skórzane torebki i portfele?

Środki czyszczące
Torebka to nieodłączny atrybut każdej kobiety. Każdą torebkę należy odpowiednio pielęgnować. Oto kilka wskazówek, jak wyczyścić torebkę.


Podobne porady

buty skórzane

Jak czyścić buty skórzane?

Pielęgnacja Obuwia
Mówi się, że buty są wizytówką człowieka. Jednak nawet te najdroższe i najbardziej modne nie będą prezentować się dobrze, jeśli nie zadbamy o odpowiednią ich pielęgnację. W tym artykule dowiesz się w jaki sposób czyścić buty skórzane, by twoje obuwie zawsze wyglądało jak nowe.

Jak prawidłowo czyścić i pielęgnować skórzane meble?

Czyszczenie mebli
Skóra to naturalny i wyjątkowo trwały materiał, który wbrew pozorom bardzo łatwo czyścić i pielęgnować. W końcu nie bez powodu wiele osób decyduje się na kupno skórzanych mebli, mimo że kosztują kilkakrotnie więcej niż te, wykonane z innych tworzyw. Skórzane obicia są stylowe i służą nabywcom przez wiele lat. Wymagają jednak specyficznej i systematycznej pielęgnacji, by zachować piękny wygląd i trwałość.