Tag: Pomysły na kartki walentynkowe

Kartka walentynkowa - Kolaż

Pomysły na kartkę walentynkową

Kartki na Walentynki
W tym roku podaruj swojej walentynce własnoręcznie zrobioną kartkę. Zrób sam karteczkę walentynkową dla swojej miłości - gwarantujemy, że doceni ona Twoje zaangażowanie oraz czas poświęcony na jej zrobienie. Wystarczy tylko pomysł i chęć a Twoja kartka na walentynki będzie z pewnością wyróżniać się na tle innych! Pragniesz, aby Twoja kartka walentynkowa była oryginalna i niepowtarzalna ale brakuje Ci pomysłu na jej wykonanie? Przeczytaj poniższe pomysły na kartkę walentynkową i wybierz coś dla siebie.
Kartka walentynkowa

Jak samodzielnie zrobić kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Kolejny pomysł na wykonanie kartki walentynkowej. Bardzo prosty projekt, ale w swej prostocie bardzo oryginalny. Skoro ma to być kartka walentynkowa to nie może zabraknąć na niej serduszka. Ważne, żeby dodać je ze smakiem i nie przedobrzyć. Myślę, że proponowana kartka nie wieje tandetą. Wręcz przeciwnie. Przy odpowiednim doborze kolorów i starannym wykonaniu będzie piękna.

Jak zrobić własnoręcznie kartkę z folii bąbelkowej?

Inne projekty i wyroby
Jest tyle okazji do zrobienia własnoręcznie kartek - imieniny, urodziny, dzień kobiet, dzień chłopaka, walentynki...Dziś prezentuję kartkę eko, która będzie świetnym dodatkiem do prezentu.
łatwa kartka walentynkowa

Jak zrobić łatwą kartkę walentynkową?

Kartki na Walentynki
Chcesz podarować komuś kartkę walentynkową? Na pewno najbardziej ucieszy go taka, którą wykonasz własnoręcznie. Ze zrobieniem tej minimalistycznej kartki poradzi sobie nawet trzylatek. Do jej wykonania potrzeba jedynie szarego papieru, czerwonej farby i nożyczek. Możesz ją przygotować też razem z dzieckiem z okazji walentynek w przedszkolu lub szkole.
kartka walentynkowa - król serca

Jak zrobić kartkę na Walentynki – król serca?

Kartki na Walentynki
Miłość wcale nie musi być skomplikowana. Podobnie nieskomplikowana może być kartka walentynkowa przeznaczona dla wybranka twojego serca. Pokaż mu, że jest dla ciebie najważniejszy i podaruj mu własnoręcznie zrobioną walentynkę. Jak zrobić miłosnego „króla serc” dowiesz się poniżej.
kartka walentynkowa puzzle

Jak zrobić kartkę na Walentynki – puzzle?

Kartki na Walentynki
W życiu chodzi o to, żeby znaleźć swoją drugą połówkę. Dlatego, gdy już na nią trafisz, nie wahaj się wyznać, co do niej czujesz. Doskonałą okazją, by to zrobić są oczywiście Walentynki. A najlepszym sposobem miłosnego wyznania jest podarowanie ukochanej osobie własnoręcznie zrobionej kartki walentynkowej. Jakiej? Na przykład tej pokazanej na zdjęciu obok. Idealnie dopasowana.