Tag: Afrodyzjaki dla mężczyzn

Kolacja na Walentynki

Kolacja na Walentynki

Walentynki w Polsce
Odpowiednio skomponowany i przyrządzony posiłek, może stać się doskonałym wstępem do upojnej nocy. Niektóre potrawy w ogromnym stopniu rozbudzają zmysły oraz zaostrzają apetyt na miłość. Jeśli po walentynkowej kolacji będziemy chcieli kontynuować wieczór wspólnie w łóżku, należy pamiętać, aby na walentynkowym stole nie zabrakło potraw wzbogaconych o afrodyzjaki. Afrodyzjaki wykazują działanie pobudzające, wzmagają pożądanie seksualne, potencję oraz satysfakcję. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na to co zrobić do jedzenia podpowiemy z jakich produktów przyrządzić kolację walentynkową.
Romantyczna kolacja

Jak zrobić ziołowy eliksir miłości?

Walentynki dla Dorosłych
Po kilku miesiącach niskich temperatur i śniegu, kiedy nasz organizm wyraźnie odczuwa zapotrzebowanie na witaminę D, większość z nas jest podekscytowana nadejściem najgorętszego dnia w roku - Walentynek! A czymże by były Walentynki bez afrodyzjaków i eliksiru miłości? Poniżej przedstawiam kilka ziołowych afrodyzjaków, które pobudzą seksualnie zarówno kobiety jak i mężczyzn. Zacznij już robić eliksir miłości, aby był gotowy na Walentynki.
Afrodyzjaki

Afrodyzjaki w kuchni

Kolacja walentynkowa
Afrodyzjaki od wieków stosowane są jako lekarstwo na różne problemy z seksualnością takie jak spadek libido, spadek potencji seksualnej czy niepłodność. Poniżej znajdziesz listę afrodyzjaków, które możesz dodawać do przygotowywanych posiłków.
truskawki jako afrodyzjak

Jakie owoce to afrodyzjaki?

Owoce
Świetnie smakują zarówno solo, jak i w sałatce.. ale czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, czy mogą być afrodyzjakiem? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak OWOCE pobudzają nasze zmysły!
damiana

Turnera diffusa ( Damiana ), zioło zwiększające energię seksualną

Ziołolecznictwo
Damiana jest rodzajem małego krzewu z żółtymi kwiatami, którego pochodzi z Meksyku i Ameryki Środkowej. Liście tej rośliny od dawna były używane w tradycyjnej medycynie starożytnych mieszkańców Meksyku, również starożytnych Majów jako naturalny afrodyzjak, lek przeciwdepresyjny, antyseptyczny, moczopędny, przeciw impotencji oraz bólu miesiączkowego. Zawiera wiele biologicznych czynnych związków biologicznych takich jak flawonoidy, taniny, żywicy, olejków eterycznych, małych porcji fosforu itp., które stymulują wiele procesów biologicznych. Liście Damiana są dostępne w różnych formach, w tym w kapsułkach, płynnego ekstraktu oraz herbaty ziołowej. Przyrządzane osobno lub w kompozycji z innymi ziołami oferującymi szereg korzyści zdrowotnych.

Balut: Kontrowersyjny afrodyzjak z Azji

Nabiał
Podróże kształcą i uczą, a często obfitują też w interesujące przygody kulinarne. Egzotyczne potrawy potrafią mocno nas zaskoczyć – często, żeby zasmakować w lokalnym przysmaku, musimy przymknąć oko na jego estetyczne braki i przełamać obrzydzenie. Tak też jest w przypadku baluta. Egzotyczny rarytas jest uznawany za afrodyzjak, ale kontrowersję wzbudza nie tylko jego zawartość, ale przede wszystkim sposób przygotowania. Polega on bowiem na gotowaniu jajka z żywym 16- lub 18-dniowym zarodkiem kaczki w środku… Jak wygląda i smakuje balut? Dlaczego jest tak cenny dla Azjatów i czy warto go próbować?

Liść Damiana: Koi nerwy i wzmacnia libido

Ziołolecznictwo
Odczuwasz zmęczenie i apatię? Żyjesz w ciągłym stresie? Coraz trudniej jest ci cieszyć się życiem? Włącz do swojej diety ziele Damiana. Cenne walory tej rośliny odkryli już Majowie i Aztekowie, którzy używali jej do wzmocnienia popędu seksualnego i zwiększenia doznań. Liście Damiana stosowano także jako składnik środków psychoaktywnych, wywołujących euforię. Współczesna medycyna naturalna ceni damianę za wspieranie procesów trawiennych, oczyszczanie organizmu i pozytywny wpływ na układ nerwowy. Ziele Damiana jest także wykorzystywane w naturalnej terapii bezpłodności i impotencji, a także jako środek łagodzący dokuczliwe objawy menopauzy i zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Gdzie kupić damianę i jak ją stosować?