Tag: Cytryna z sodą

cytryna soda mikstura

Jak zrobić cudowną mieszankę na raka z cytryny i sody?

Leczenie Raka
Udowodniono, że połączenie cytryny i sody oczyszczonej ma silniejszy wpływ na komórki rakowe, niż chemioterapia. Niszczy komórki rakowe i ma około 10 tys. razy silniejsze działanie. Dowiedz się jak przygotować miksturę z sody i cytryny.

Doskonały probiotyk z kurkumy i sody

Leczenie Raka
Korzyści zdrowotne wynikające ze spożywania kurkumy są znane od bardzo dawna. W rzeczywistości składnik czynny kurkumy czyli kurkumina jest częścią współczesnych leków do leczenia między innymi nowotworów skóry, raka piersi, raka żołądka i raka jelita grubego. Jej właściwości przeciwzapalne są uważane za jedną z najwspanialszych cech charakterystycznych. Niestety istnieją pewne granice, jeśli chodzi o spożycie kurkumy, ponieważ jest ona ciężka do przetwarzania oraz wchłaniania dla przewodu pokarmowego, dlatego ważne jest, by zachować umiar. Naukowcy doszli do wniosku, że najlepsza do spożycia to kurkuma po procesie fermentacji. Badania laboratoryjne wykazały, że biodostępność przyprawy stanowczo wzrosła po fermentacji. Zwiększył się poziom przeciwutleniaczy w osoczu oraz stała się łatwiejsza do przyswojenia.Podobne porady

lawenda kąpiel

Jak zrobić lawendową mieszankę do kąpieli?

Kosmetyki dla Pań
Przygotowanie lawendowej mieszanki do kąpieli wymaga jedynie trzech składników. To łatwy sposób, aby przygotować przyjemną kąpiel i zaoszczędzić pieniądze.
przyprawy hinduskie

Jak zrobić indyjską mieszankę ziół „chaat masala”?

Przyprawy
Mieszanka ziół chaat masala ma szerokie zastosowanie i można jej używać do sałatek owocowych lub warzywnych, przekąsek mięsnych, kanapek, frytek i zapiekanek. Domową mieszankę przygotujesz w zaledwie kilka minut. Połączone aromaty kminku, kolendry i czarnego pieprzu zachwycą każdego miłośnika kuchni indyjskiej.