Tag: Makijaż twarzy

Makijaż

Jak zrobić makijaż?

Makijaż twarzy
Dobry makijaż to taki który podkreśla to co mamy w sobie pięknego a ukrywa mankamenty urody. Jeśli jest źle zrobiony wówczas może raczej zaszkodzić niż pomóc. Z tego powodu podczas wykonywania makijażu powinno się stosować kilka reguł.
Kosmetyczka

Jak skompletować kosmetyczkę?

Makijaż
Atrakcyjny, pociągający wygląd to marzenie każdej kobiety. Ładny makijaż przybliża spełnienie tego marzenia. Umiejętnie nałożony pozwala pewne rzeczy ukryć i zmienić, inne zaakcentować czyli delikatnie oszukać naturę. Do wykonania doskonałego makijażu potrzebny jest właściwy warsztat. Zanim wybierzesz się do drogerii, przeczytaj najpierw, co powinna zawierać Twoja walizeczka z kosmetykami.
korektor pod oczy

Jak używać korektora?

Makijaż twarzy
Używanie korektora jest stosunkowo ładne ale tak jak nanoszenie innych elementów makijażu wymaga nieco wprawy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących używania korektora.
rozświetlona twarz

Jak rozświetlić twarz?

Makijaż
Nawet pod warstwą makijażu, rano często wyglądamy na zmęczone i senne. Oto kilka trików, którymi możesz wzbogacić swój codzienny makijaż, żeby rozświetlić twarz i nabrać promiennego, wypoczętego wyglądu.
podkład mineralny

Jak nakładać podkład mineralny?

Makijaż
Podkład mineralny to prosta, zdrowa i łatwa do nałożenia alternatywa dla tradycyjnego podkładu. Jest stworzony na bazie drobno zmielonych, naturalnych minerałów, które z łatwością pokrywają skórę. Podkład mineralny nakłada się inaczej, niż tradycyjny podkład w płynie. Jeśli zrobi się to dobrze, zapewnia długotrwałe i idealne pokrycie cery. Oto jak odpowiednio nałożyć podkład mineralny:
imprezowy makijaż na lato

Jak zrobić imprezowy makijaż na lato?·

Makijaż
Szybkimi krokami zbliża się do nas czas wakacyjnych zabaw, imprez i szalonych spotkań z przyjaciółmi. Każda z nas niejednokrotnie zastanawia się w tym okresie nad nowymi kreacjami, a co najważniejsze fryzurą i makijażem. Zawsze staramy zrobić wszystko aby zaskoczyć koleżanki i olśnić swoimi nowymi pomysłami towarzystwo, w którym przyjdzie nam się bawić. Okres letni jak zawsze obfituje w liczne promocje, zwłaszcza czołowych firm kosmetycznych. Należy zatem korzystać z możliwości zrobienia tanich i atrakcyjnych zakupów i zaopatrzyć się w kosmetyki, które umożliwią nam realizację śmiałych i nietuzinkowych pomysłów. Wyobraźnia i tajemnica to dwie rzeczy, które są niezbędne. Dlatego nie możemy zapominać o czerni, która pobudza wyobraźnię, jest tajemnicza, elegancka i zmysłowa.
tuszowanie pryszczy

Jak zatuszować pryszcze?

Problemy z cerą
Każdy z nas miał kiedyś choćby jednego pryszcza i każdy chciał go ukryć. Nie zawsze jest to proste, ale z pewnością da się zrobić. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zatuszować pryszcze.
makijaż na lato

Jak zrobić lekki makijaż na lato?

Makijaż
Makijaż letni nie powinien być zbyt 'ciężki'. Powinien się skupiać głównie na ochronie cery przed działaniem promieniowania słonecznego, unikaniu nadmiernego pocenia, zredukowaniu błyszczenia się cery i niezatykaniu porów, co może przyczynić się do powstawania pryszczy i trądziku. Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad dotyczących prawidłowego wykonania lekkiego, letniego makijażu.
delikatny makijaż do pracy

Jak się malować do pracy?

Makijaż
Profesjonalizm w pracy jest bardzo ważny, zwłaszcza dla osób pracujących w biurach. Bycie profesjonalnym nie polega tylko na dobrych relacjach z szefami i współpracownikami, ale również na kulturze osobistej i odpowiednim wyglądzie. Dlatego też obowiązują pewne zasady jeśli chodzi o strój do pracy. O samo tyczy się makijażu. Powinien on być dostosowany do miejsca, w którym się znajdujesz. Nim również wyrażasz swój profesjonalizm i podejście do pracy. Wiele kobiet jednak ma problemy z właściwym dobraniem makijażu do miejsca pracy. Nie chcesz przecież wyglądać jakbyś szła na imprezę, albo do opery. Jak zatem się umalować do pracy?
nakładanie podkładu

Jak nakładać podkład?

Makijaż
Dobrze dobrany podkład może wyrównać koloryt twojej skóry, ukryć niedoskonałości oraz poprawić ogólny wygląd cery, pozostawiając ją bez skazy. Podkład można nakładać na twarz przy pomocy dłoni, gąbki bądź pędzla, a jego aplikacja jest bardzo prosta. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak nakładać podkład.