Tag: Bałwanek z papieru

Stroik świąteczny

Jak zrobić Bałwanka?

Zabawy dla Dzieci
Twoje dzieci z pewnością polubią wykonywanie zabawek i stroików świątecznych z przeróżnych, teoretycznie nieprzydatnych przedmiotów. Czyż ten bałwanek nie jest uroczy?


Podobne porady

ozdoba bożonarodzeniowa

Jak zrobić bałwanka z waty?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
„Dzyń, dzyń, dzyń... słychać dzwonki sań”, ty też z niecierpliwością wyczekujesz świąt? To doskonała okazja na zrobienie bałwanka z waty. Jego wykonanie nie zajmie ci wiele czasu, a z pewnością dostarczy mnóstwo radości. Bałwanek wprowadzi w świąteczny nastrój całą twoją rodzinę. Możesz być pewna, że twoje dzieci będą zachwycone. Poniżej znajdziesz instrukcje, które pomogą ci wykonać uroczego bałwanka. Stanowi doskonały upominek, np. dla dziadków.
bałwanek z patyczka do lodów

Jak zrobić bałwanka z patyczka do lodów?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie bałwanków z patyczków do lodów może być świetną zabawą dla dzieci. Takie kolorowe, bałwanki stanowią uroczą dekorację, np. świątecznego drzewka czy stroika. Ich wykonanie nie sprawi dzieciom wiele trudności, szczególnie jeśli zaoferujecie im swoją pomoc. Wspólne, twórcze działanie może być świetną okazją do zacieśnienia rodzinnych więzi. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich zrobieniu.
bałwanek z pomponów

Jak zrobić bałwanka z pomponów?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zimowy czas to święta, choinki, Mikołaj, śnieżynki i bałwany. Tak bałwany, ale nie tylko ze śniegu. Możesz też zaprosić bałwanka do domu i gwarantuję, że się nie roztopi. Jak więc zrobić bałwanka z pomponów? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz.

Jak zrobić zawieszkę - bałwanka z guzików?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Nieodzownym elementem okołobożonarodzoniowego klimatu jest wręczanie bliskim prezentów. Wiele czasu poświęcamy wyborowi upominków z okazji przypadającego 6 grudnia wspomnienia św. Mikołaja czy tych, które będą pozostawione pod choinką w wigilijny wieczór. Aby nie było zamieszania, każdy z prezentów trzeba podpisać, dlatego też warto zrobić oryginalne zawieszki. Oto moja dzisiejsza, typowo zimowa, propozycja.
bałwanki z filcu

Jak wykonać bałwanka z filcu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Hu hu ha! Zima zbliża się wielkimi krokami. Nim się obejrzysz, zaczniesz odliczać dni do świąt Bożego Narodzenia. Warto umilić je sobie robieniem zimowych i bożonarodzeniowych dekoracji. W końcu nie ma to jak własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. To także dzięki nim w domu zapanuje wyjątkowy, świąteczny klimat. I to nie wszystko: wspólne, rodzinne wykonywanie dekoracji niezwykle zbliża do siebie domowników. Moja dzisiejsza propozycja to urocze bałwanki z białego filcu. Te urocze filcowe maskotki na pewno będą przebojem tegorocznej zimy.
Jak zrobić bałwanka ze słonych paluszków?

Jak zrobić bałwanka ze słonych paluszków?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na wykorzystanie paczki solonych paluszków, to mamy dla ciebie świąteczną propozycję. Zrób urocze bałwanki, z wykorzystaniem czekolady. Ten szybki i pyszny deser przypadnie do gustu wszystkim koneserom łakoci. Wykonanie jest niezwykle proste. Gotowe bałwanki zapakuj w ozdobny papier i podaruj najbliższym jako drobny upominek.
Jak zrobić bałwanka z pustej butelki?

Jak zrobić bałwanka z pustej butelki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta każdemu kojarzą się ze śniegiem iskrzącym się w słońcu, i ulepionymi przez dzieci bałwanami. Jeżeli śniegu nie będzie, to wcale nie znaczy, że bałwanów też. Można je zrobić na przykład ze starej butelki. Potrzeba wyłącznie kilku materiałów. Efekt będzie zaskakujący.