Tutaj jesteś: tag > Cukier
Tag Cukier (19)
2.0000/5
7 rzeczy, które zauważysz po odstawieniu cukru
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Wiadomość z ostatniej chwili: wszyscy jesteśmy zanurzeni w miodzie i obtoczeni w cukrowej posypce. Według raportu przedstawionego przez Uniwersytet w Północnej Karolinie, przeciętna osoba...  czytaj więcej »
jedzenie słodyczy
4.4000/5
Jak jeść mniej słodyczy?
redaktor: Bella, specjalista Tipy.pl
Jesteś uzależniony od słodyczy? Nie możesz przestać o nich myśleć i non-stop najchętniej być coś jadł? Potrafisz nawet o północy schrupać batonika? Wypróbuj poniższych porad, które mogą...   czytaj więcej »
Sól i cukier
/5
Jak ograniczyć spożycie soli i cukru?
redaktor: Prosport, specjalista Tipy.pl
Zapewne już doskonale wiesz jak niezdrowe jest spożycie nadmiaru soli i cukru. Oczywiście sól w niewielkich ilościach jest potrzebna naszemu organizmowi, aby wyregulować gospodarkę wodną i...   czytaj więcej »
Wpływ cukru na organizm
/5
10 negatywnych skutków spożywania cukru
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Produkty z dodatkiem cukru stanowią co najmniej 10% kalorii spożywanych przez przeciętnego człowieka. Jednak około 1 na 10 osób spożywa 1/4 lub więcej kalorii z substancji słodzących. Są...   czytaj więcej »
szkodliwy cukier
/5
Cukier tak samo wciągający jak kokaina!
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Cukier może być dużo bardziej uzależniający niż narkotyki. Naukowcy uważają, że uzależnienie od cukru może być przyczyną chorób serca i otyłości. Badania, które zostały przeprowadzone na...   czytaj więcej »
cukier w kuchni
/5
Nietypowe zastosowania cukru w kuchni
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Na półkach sklepowych znajdziemy w ogromnych ilościach środki do utrzymywania czystości i niwelujące nieprzyjemne zapachy. Gdybyśmy chcieli na każdy problem powstający w gospodarstwie...   czytaj więcej »
cukier odstawianie
1.8000/5
Jak stopniowo odstawić cukier?
redaktor: HanNaSolo, specjalista Tipy.pl
Cukier w dowolnej formie nie jest dobry dla organizmu ludzkiego. Nie ma znaczenia czy używasz białego, brązowego lub trzcinowego, jego stosowanie zwiększa ryzyko wystąpienia cukrzycy i...   czytaj więcej »
cukier napoje
2.5000/5
Ile cukru znajduje się w popularnych produktach spożywczych?
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Wielu z nas dziwi się, że po zjedzeniu potencjalnie zdrowych i dietetycznych produktów, nasz waga zaczyna rosnąć. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, ze składu tych produktów. Większość z nich...   czytaj więcej »
Jedzenie cukru
5.0000/5
Jak ograniczyć cukier?
redaktor: AnetaZ, specjalista Tipy.pl

Cukier jest bardzo powszechnie stosowany w dzisiejszej diecie. Czasami spożywamy go, nie zdając sobie sprawy, że tam jest. Bez wątpienia cukier ciężko jest wykluczyć z diety, ale...   czytaj więcej »

/5
Jak zrobić kolorowe kostki cukru?
redaktor: Blondyneczka, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas jest przyzwyczajony do białego sypkiego cukru lub kwadratowych kostek. Okazuje się, że stworzeniu cukru w innych kształtach i kolorach jest szybkie i proste a sprawi, że podczas...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.