Tag: Warkocze

warkocz francuski

Jak zrobić warkocz francuski?

Warkoczyki i Dready
Warkocz francuski jest bardzo uniwersalny i dodaje kobiecego wdzięku. Lubią go wszyscy. Modelki, bizneswoman i zwykłe dziewczyny. Robi się go szybko jednak umiejętność ta wymaga pewnej wprawy. Zobacz jak zrobić taki warkocz.
Warkocz dookoła głowy

Jak zrobić warkocz dookoła głowy?·

Warkoczyki i Dready
Warkocz dookoła głowy jest wspaniałą fryzurą na lato i na plażę. Warkocz ten z powodzeniem zastąpi nawet najpiękniejszą opaskę do włosów. Stanowi doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Wbrew pozorom wykonanie takiego warkocza nie jest trudne w i nie wymaga od nas wiele wysiłku. Wystarczy odrobina cierpliwości, a efekt końcowy was zaskoczy. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w zrobieniu niebanalnej fryzury. Powodzenia.
Dwa warkocze francuskie

Jak zrobić dwa warkocze francuskie z wplecioną wstążką?

Koki i upięcia
Fryzura ta wygląda na dużo bardziej skomplikowaną niż jest w rzeczywistości. Tak naprawdę bardzo łatwo ją wykonać. Jak już ci się uda, wielu ludzi będzie pytać, jak ją zrobiłaś. Zobaczysz, że efekt będzie niesamowity. Tak więc zaczynamy!
kok z warkoczy

Jak zrobić koka z warkoczy?

Włosy
W tym sezonie tryumfy święcą koki i warkocze. Jeśli nie możesz się zdecydować na jedną z tych fryzur, połącz je w jedno! Zrób koka z warkoczy. Fryzurka ta najlepiej będzie wyglądała na włosach długich i tylko na takich włosach ‘wyjdzie’. Dobry pomysł na fryzurę weselną, na wieczorną randkę, a nawet do biura.
Warkocz z 4 pasm

Jak zrobić warkocz z 4 pasm?

Warkoczyki i Dready
Zrobienie warkocza z czterech pasemek jest o wiele trudniejsze niż zrobienie normalnego warkocza. Aby zrobić francuza z 4 pasm należy wcześniej poćwiczyć na sznurkach.
Warkocz duński

Jak zrobić warkocz duński?

Koki i upięcia
Warkocz duński to nic innego jak warkocz francuski ale pleciony na odwrót. W przypadku warkocza francuskiego pasma włosów przekładamy jedno nad drugim. Warkocz wówczas jest płaski, blisko głowy. Robiąc warkocz duński pasma włosów przeplatamy pod spodem zaś sam warkocz jest wypukły i jakby nad głową. Poniżej dokładna instrukcja wraz ze zdjęciami.
Warkocz z tyłu głowy

Jak zrobić warkocz z tyłu głowy?·

Koki i upięcia

Aby zrobić ten warkocz niezbędna będzie umiejętność robienia warkocza duńskiego. Jeśli nie wiesz jak go zrobić zobacz instrukcję: Jak zrobić warkocz duński?

kok z warkoczy

Jak zrobić kok z warkoczem?

Stylizacja fryzur
Z zazdrością patrzysz na zmyślne fryzury koleżanek i zastanawiasz się jak dużo czasu poświęciły na zrobienie tych skomplikowanych splotów i upięć? Myślisz sobie, że za żadne skarby nie jesteś w stanie zrobić czegoś takiego na swojej głowie bo to na pewno trudne, czasochłonne i na pewno nie wyjdzie. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Zrobienie koka z warkoczy jest niesamowicie proste. Nie wierzysz? Zobacz! I ciesz się piękną fryzurą w kilka minut.
Kok  z warkoczy

Jak zrobić eleganckiego koka z warkoczy?

Koki i upięcia
Prosty, ale niezwykle elegancki sposób na upięcie włosów w koka. Zrób kilka warkoczy i upnij je z tyłu głowy tworząc oryginalną fryzurę. Wygląda, jakbyś się musiała trochę napracować, ale w rzeczywistości zrobisz ją w kolka minut. Do dzieła.
kok z warkoczy

Jak zrobić prostego koka z warkoczy?·

Fryzury okolicznościowe
Musisz się szybko, ale fajnie uczesać? To propozycja w sam raz dla Ciebie. Kok z warkoczy, mimo iż wygląda na czasochłonnego tak naprawdę zajmie Ci pięć minut. Nie wierzysz? Szybko zerkaj na instruktaż, chwytaj szczotkę i mierz czas.