Tag: Usuwanie naklejek z samochodu

Naklejki na okna samochodowe

Jak usunąć naklejki z okien samochodu?

Mycie Samochodu
Właśnie kupiłeś samochód na oknach masz "piękne", obciachowe naklejki? Jest bardzo prosty sposób, aby je usunąć bez śladu i najmniejszego zarysowania okien. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka rzeczy, które na pewno znajdziesz w domu, a twój samochód będzie wyglądał perfekcyjnie. Poniżej znajdziesz najprostszy sposób jak pozbyć się okropnych naklejek. Uwierz, uda Ci się bez trudu.


Podobne porady

Jak usunąć stare naklejki z szafek i innych powierzchni?

Usuwanie plam
Bardzo często zdarza się, iż mamy mebel, na którym albo my pozostawiliśmy w czasach dzieciństwa mnóstwo naklejek, lub obecnie zrobiły to nasze pociechy. Co jednak zrobić, gdy natrafimy na taka, która praktycznie nie chce zejść z powierzchni. Oto bardzo prosty sposób, który możemy wykorzystać również np. do etykiet na słoikach itp.
usuwanie naklejek

Jak usunąć naklejki ze szkła, porcelany i mebli?

Nietypowe zastosowania
Znalazłaś cudowną rzecz z porcelany na wyprzedaży. Na nieszczęście jest obklejona naklejką z ceną, która za żadne skarby nie chce się odkleić. Udaje ci się podważyć jeden z brzegów, gdy nagle zrywa się odsłaniając biały papier, mocno trzymający się powierzchni. Spokojnie, podpowiemy ci jak poradzić sobie z upartymi naklejkami.
naklejki

Jak usunąć naklejki ze szkła suszarką do włosów?

Nietypowe zastosowania
Nie wiesz co zrobić z butelką po wypiciu wina? Albo chciałabyś ponownie wykorzystać słoik, ale nie potrafisz usunąć z niego kleju i etykiety. W najgorszym wypadku spędzisz mnóstwo czasu zdrapując papier. Jak zrobić to w kilka minut?
naklejki

Co oznaczają naklejki na warzywach i owocach?

Bezpieczna Żywność
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co oznaczają naklejki na owocach i warzywach? Wydaje ci się że umieszczono tam tylko kod produktu, który jest skanowany w kasie? Naklejka informuje nie tylko o tym jaki to rodzaj produktu i jak jest jego cena ale również zawarta jest tam informacja odnośnie warunków uprawy danego warzywa czy owocu. Jeśli poprawnie odczytasz kod będziesz wiedzieć czy owoc był modyfikowany genetycznie, czy tez wyhodowany bez udziału chemicznych nawozów.
paznokcie

Jak zrobić naklejki na paznokcie?

Manicure i Pedicure
W prosty i niedrogi sposób możesz stworzyć swoje własne naklejki do paznokci w domu. Dowiesz się jak uzyskać domowym sposobem efekt marmuru na paznokciach. W sieci znajduje się mnóstwo filmików i instrukcji jak wykonać marmurkowe paznokcie, jednak każdy z nich jest bardzo skomplikowany. Poniższy pomysł pomaga zaoszczędzić czas, a efekt jest porównywalny. Wystarczy kilka prostych narzędzi, które prawdopodobnie masz w domu.

Co oznaczają naklejki z kodami na warzywach i owocach?

Warzywa
Zapewne niejeden z nas, robiąc zakupy w supermarkecie, nieraz zastanawiał się nad znaczeniem naklejek, które widnieją zazwyczaj na owocach, warzywach, ale również na innych produktach. Okazuje się, że te małe, często urokliwe naklejki, zawierają niezwykle ważne dla konsumenta informacje na temat konkretnego produktu. Jest jednak pewien szkopuł. Informacje ukryte są w postaci tzw. kodów PLU, których większość z nas nie potrafi rozszyfrować. Dlatego poniżej tłumaczymy, czym są tajemnicze kody PLU i co mówią o produkcie, który chcemy kupić.