Tag: Owłosienie na twarzy domowe sposoby

niechciane owłosienie sposoby

3 domowe sposoby usuwania niechcianego owłosienia.

Usuwanie włosów
Owłosienie na twarzy może być prawdziwym utrapieniem, zwłaszcza dla brunetek. Dobrą wiadomością jest to, że jest wiele skutecznych sposobów, aby się go pozbyć. Oto kilka naturalnych możliwości, aby to zrobić.
niechciane owłosienie

Jak pozbyć się niechcianego owłosienia z twarzy?

Pielęgnacja ciała
Niemal każda kobieta ma problem z niechcianym owłosieniem na twarzy i innych częściach ciała. Dzisiejsze kanony piękna sprawiają, że chcemy się ich jak najszybciej pozbyć. Najczęściej stosowaną metodą usuwania “wąsika” jest woskowanie. Metoda ta nie jest jednak ani delikatna dla skóry, ani nie usuwa owłosienia na stałe. Regularne usuwanie włosków może powodować podrażnienia skóry, trądzik a nawet bolesne rany. Na szczęście istnieje w pełni naturalny sposób, który skutecznie zastąpi standardowe woskowanie. Jego skuteczność dokładnie znają kobiety na bliskim wschodzi. Od stuleci z powodzeniem usuwają niechciane włosienie w ten sposób.
owłosienie twarzy

Jak pozbyć się owłosienia z twarzy domowymi sposobami?

Usuwanie włosów
Zarost na męskiej twarzy jest oznaką dojrzałości i męstwa, i o ile u mężczyzn jest jak najbardziej pożądaną cechą, o tyle u kobiet nie koniecznie. Panie od lat szukają idealnego sposobu na pozbycie się drobnego owłosienia z twarzy. Oczywiście można wypróbować depilacji laserowej, która nie daje 100 procentowej pewności powodzenia, a może wyczyścić konto bankowe. Większość kremów do depilacji zawiera substancje chemiczne które mogą podrażnić delikatną skórę twarzy. Woski również mogą powodować uszkodzenia skóry. Na szczęście istnieje kilka skutecznych, bezpiecznych i w pełni naturalnych sposobów, na pozbycie się niechcianego owłosienia twarzy.
wilkołak

Jak pozbyć się owłosienia na twarzy?

Usuwanie włosów

Owłosienie na twarzy może być koszmarem dla każdej kobiety. Ciągle poszukujemy rozwiązania, które na trwale rozwiąże problem. Większość kobiet stosuje różne zabiegi w celu usunięcia włosków, jak na przykład golenie czy usuwanie woskiem, jednak nie są to wystarczająco skuteczne metody. Po takich zabiegach włoski odrastają szybciej i są grubsze. Co robić, żeby nie wyglądać jak wilkołak? Poniżej przedstawiamy trzy metody skutecznego usuwania nadmiernego owłosienia z twarzy, sprawdź która najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

Jak pozbyć się niechcianych włosków z brody?

Pielęgnacja skóry
Kobiety posiadające owłosienie na twarzy mogą czuć się zawstydzone i mniej pewnie siebie. Niestety metody pozwalające na ich usunięcie są z reguły drogie i wymagają użycia substancji chemicznych lub gorącego wosku. Co więcej, zabiegi tego typu mogą podrażniać skórę oraz powodować poważne komplikacje, takie jak wrastanie włosów i infekcje. Naturalne usuwanie włosków z twarzy jest możliwe dzięki składnikom, które możesz mieć w swojej kuchni lub spiżarni. Kurkuma Dla osób posiadających jasny meszek na brodzie, kurkuma jest świetnym rozwiązaniem. Aby się go pozbyć, potrzebna jest kurkuma, woda oraz mleko, z których zrobisz pastę. Powinna być ona na tyle gęsta, aby osiadła na twarzy niczym maska. Pozostaw ją na niej przez 15-20 minut, dopóki nie zaschnie. Można ją usunąć ciepłą wodą.


Podobne porady

golenie nóg

Jak spowolnić odrastanie włosków?

Usuwanie włosów
Niechciane włoski na ciele są prawdziwą zmorą niejednej z nas. Powolne wyrywanie ich pęsetą zajmuje wieki. Depilatory mechaniczne i wosk, dają już lepsze rezultaty, ale po nich włoski mają tendencję do wrastania, poza tym nie każdy może je stosować. Laser, ze względu na swoją cenę, nie jest niestety na każdą kieszeń. Pozostaje maszynka. Ale po niej włoski wyrastają bardzo szybko. Jak spowolnić więc ich porost? Jeśli będziesz konsekwentna stopniowo zauważysz zmiany. Włoski będą rosły wolniej i będą słabsze. Spróbuj!
niechciane owłosienie

3 domowe sposoby na usunięcie niechcianego owłosienia

Pielęgnacja ciała
Usuwanie niechcianych włosów to częsty problem połowy ludzkości. Skóra pod pachami jest szczególnie wrażliwa, zwłaszcza że w tym miejscy znajdują się gruczoły potowe. Jeśli szukasz naturalnych sposobów na usunięcie owłosienia, jesteś w dobrym miejscu. Oto kilka metod z wykorzystaniem produktów, które z pewnością znajdziesz w pobliskim sklepie.

Ciecierzyca: Zdrowa alternatywa dla masła czy kebabów i nie tylko

Warzywa
Ciecierzyca kształtem i smakiem najbardziej przypomina groch. Stanowi obowiązkowy składnik kuchni wegetariańskiej, ale z uwagi na bogatą listę składników mineralnych i witamin do diety powinien ją włączyć każdy. Dostarczy nam przede wszystkim łatwo przyswajalnego przez organizm białka pochodzenia roślinnego i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jeśli ciecierzycę połączysz z pastą sezamową (tahini), oliwą z oliwek, czosnkiem i sokiem z cytryny; wyczarujesz domowy hummus, który możesz śmiało wykorzystać jako dodatek do chleba lub jako dip do warzyw. Do czego jeszcze możemy wykorzystać apetyczną ciecierzycę? Wszystkie potrzebne wskazówki znajdziesz poniżej.