Tag: świeczniki

świecznik z jajka

Jak zrobić świecznik ze skorupki jajka?

Dekoracje Wielkanocne
Na wielkanocnym stole aby dodać wzniosłości atmosfery możesz postawić niecodzienne świeczki wykonane ze skorupek jaj. Będą one doskonale pasowały do każdego wystroju. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Świeczniki z jabłek

Jak zrobić świeczniki z jabłek?

Dekoracje na Halloween
Teraz, gdy sezon na jabłka w pełni, a Halloween za pasem, można połączyć jedno z drugim. Zrób piękne świeczniki z jabłek na przyjęcie halloweenowe i zaskocz swoich gości. Stwórz niesamowitą atmosferę w swoim domu i baw się do białego rana.
Świecznik w jajku

Jak zrobić świeczniki z jajek?

Dekoracje Wielkanocne
Świeczniki w skorupkach jajek są wspaniałym pomysłem na dekoracje wielkanocne. Świeczniki możesz postawić na stole lub na półkach. Będą się ślicznie prezentowały.
Świecznik walentynkowy

Jak ozdobić świecznik koronką?

Świeczki i Świeczniki
Koronkowe świeczniki możesz uzyskać poprzez namoczenie koronki w gęstym krochmalu. Do koronkowych świeczników włóż do środka mały, szklany świecznik z podgrzewaczem. Koronkę możesz również zafarbować lub pomalować farbkami akrylowymi.
Lampiony marokańskie

Jak zrobić lampiony marokańskie?·

Świeczki i Świeczniki
Jeśli lubisz świeczki, świeczniki i lampiony to ten projekt powinien ci przypaść do gustu. Są to kolorowe lampiony w stylu marokańskim, które świetnie wyglądają na patio czy w ogrodzie. Nie martw się, że ci nie wyjdzie - lampiony malowane w ten sposób wyjdą zawsze pięknie a każdy będzie inny! Świetny efekt wychodzi również, jeśli użyje się do dekoracji farb puchnących, inaczej 3D.

Jak zrobić wielkanocne świeczniki ze skorupek?

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanocny nastrój wymaga wyjątkowej oprawy. Warto zadbać o to, by na świątecznym stole zagościły nie tylko smakowite potrawy, ale też dekoracje, które kojarzą się z tym okresem. Jak wiadomo, jednym z wielkanocnych symboli jest jajko. Z reguły możemy je zobaczyć w postaci wielobarwnych pisanek. Jeśli jednak nie chcesz podążać utartymi szlakami, zrób piękne świeczniki ze skorupek. Te oryginalne ozdoby z pewnością nadadzą twojemu stołowi odrobinę świątecznego klimatu.
lampion zrób to sam

Jak ozdobić lampion?

Projekty dla dzieci
Kolorowe lampiony są wspaniałą dekoracją nie tylko wnętrz ale również balkonów czy tarasów. W sklepach można znaleźć ich różne kształty i wielkości, jednak są one dosyć drogie. Polecam zatem własnoręcznie ozdobienie szklanego lampionu - w zależności od pory roku czy humoru naklejoną bibułę można usunąć i udekorować lampion od nowa.
Jak zrobić ozdobne świeczniki

Jak zrobić świąteczną ozdobę z gliny?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeżeli chcesz ozdobić świąteczny stół oryginalnym świecznikiem, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego, nie musisz się martwić. Zrób go własnoręcznie z użyciem gliny. Możesz stworzyć dowolny kształt, wielkość i kolor, a nawet stworzyć cały komplet ozdobnych świeczników.