Tag: Sejf domowy

Sejf w ścianie

Jak zrobić sejf w domu?

Inne
Sejf w ścianie, to wspaniałe miejsce do schowania małych wartościowych przedmiotów. Jest on bardziej użyteczny, niż schowek w banku. Nie jest trudny do zainstalowania, wiec sam możesz go zamontować. Najtrudniejszym etapem, będzie jego przycięcie do rozmiaru i stylu jaki chcesz.


Podobne porady

bezpieczny dom

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Domowe systemy alarmowe
Ochrona własnej posiadłości, czy własnego mieszkania jest bardzo ważna. Jak mówi przysłowie: „Okazja czyni złodzieja”. Wiedząc o tym postaramy się zlikwidować okazję, która może być przyczyną różnego rodzaju kradzieży, czy włamań. Z pewnością lato służy złodziejom. Często zostawiamy lekko otwarte okna ze względu na panujące na zewnątrz wysokie temperatury. Poza tym przeważnie w wakacje decydujemy się na urlopy. To oznacza dłuższą nieobecność w domu, więc tego typu sytuacje mogą być bardzo kuszące dla złodzieja. Wypłata odszkodowania za utracone mienie nie jest też wcale taka prosta. Musimy wykazać ubezpieczycielowi, że wina nie leży po naszej stronie. Inaczej ciężko nam będzie dostać odszkodowanie. W tym artykule znajdziesz informacje jak zabezpieczyć swój dom przed kradzieżą.
Złodziej

Jak zapobiec włamaniu do domu?

Inne
Włamania do domów i mieszkań najczęściej mają charakter rabunkowy. Jak postępować, kiedy nie chcemy paść ofiarą złodzieja? - Przeczytaj artykuł i poznaj kilka cennych wskazówek!

Dlaczego warto ubezpieczyć mieszkanie?

Ubezpieczenie Nieruchomości
Włamanie, pożar, powódź... Po co leżąc na plaży, martwić się o to, co się dzieje w domu? Lepiej wypoczywać bez stresu! Tylko nieco ponad 30 proc. Polaków ubezpiecza swoje domy albo mieszkania (dla porównania: w Niemczech czy Anglii robi to 80-90 proc. właścicieli). Rezygnacja z ubezpieczenia często wynika z oszczędności. Jednak gdy dochodzi do kradzieży, powodzi (wystarczy przypomnieć tę z 2010 roku) albo innego przykrego losowego wypadku, okazuje się, że była to, niestety, pozorna oszczędność.
ochrona domu

Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem?

Inne
Jak zabezpieczyć mieszkanie, by po powrocie z upragnionego urlopu nie spotkała cię przykra niespodzianka? Dowiedz się, jak uchronić się przed wizytą nieproszonego gościa, który wyniesie z twojego domu większość dobytku. Włamywacza można odstraszyć na różne sposoby. Wykiwanie potencjalnego rabusia to jednak nie wszystko, nie zapomnij o zabezpieczeniu przed spięciem elektrycznym, zalaniem czy ulatnianiem się gazu.