Tag: Wystrój korytarza

aranżacja korytarza

Jak urządzić korytarz?

Stylizacja wnętrz
Przejściowe pomieszczenia w naszym domu: pomiędzy pokojami, piętrami, częścią zewnętrzną czy wewnętrzną – zazwyczaj są przeładowane albo po prostu mało interesujące. Większość z nas nie może pozwolić sobie na ogromne rezydencje. Okazuje się, że nasze wejścia, czy korytarze stanowią miejsce przechowywania książek i wszystkich pozostałych rzeczy, innymi słowy stają się magazynami. Nie zapominajmy jednak o wartości estetycznej tych miejsc. Funkcjonalność możemy połączyć ze stylem i smakiem. Kiedy funkcje i forma pozostają ze sobą w harmonii, wówczas mogą mieć ogromne znaczenie.
aranżacja korytarza

Sposoby na piękny korytarz·

Aranżacja wnętrz
Wszyscy wiemy, że pierwsze wrażenie jest istotne. Staramy się, aby dobrze wypaść podczas rozmów kwalifikacyjnych, kiedy poznajemy nowych ludzi, czy prowadząc rozmowy handlowe. No właśnie, a czy przywiązujesz uwagę, aby zrobić doskonałe pierwsze wrażenie w swoim domu? Wejście jest pierwszym pomieszczeniem, z którym mają kontakt Twoi goście. Jeśli zapomniałaś o tej małej przestrzeni Twojego wnętrza, popatrz na zebrane przeze mnie zdjęcia, które tworzą doskonałe wrażenie.


Podobne porady

Wieszaki na ubrania z gałęzi

Jak zrobić wieszaki na ubrania z gałęzi?

Materiały i elementy dekoracyjne
Oryginalny pomysł na zrobienie wieszaków na ściereczki, ręczniki, czy płaszcze naszych gości, które muszą mieć swoje miejsce w przedpokoju. Jeśli masz ogród wybierz się do niego i przynieś kilka gałęzi. Jeśli ogrodu nie masz zrób sobie spacer po parku lub po lesie. Z przyniesionych gałęzi możesz zrobić bardzo fajne, inne niż wszystkie wieszaki. Zupełnie za darmo.