Tag: Ozdoby z włóczki

serduszka z włóczki

Jak zrobić dekoracje walentynkowe z włóczki?·

Walentynki dla Dzieci
Ach te walentynki. Miłość w powietrzu i coroczny problem – co podarować ukochanej lub ukochanemu. W tym roku spróbuj coś zrobić własnoręcznie. Gwarantuję, że prezent ten będzie miał większą wartość i zachowa się na lata wywołując miłe wspomnienia.
misa z włóczki

Jak zrobić misę z włóczki?

Materiały i elementy dekoracyjne
Z włóczki można zrobić coś więcej, niż tylko szalik czy sweter na zimę. O wiele więcej. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów można włóczkę odpowiednio utwardzić i zrobić z niej bombkę na choinkę lub na przykład miskę. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się czego potrzebujesz i jak postępować, aby uzyskać taki efekt.
abażur z włóczki

Jak zrobić abażur z włóczki?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli już znudził Ci się lub nie podoba Ci się Twój abażur, z powodzeniem możesz po prostu wybrać się do sklepu i kupić nowy. Ale po co. Możesz odmienić przecież swój stary abażur w piękne cudo! Za pomocą włóczki stworzysz coś nietuzinkowego, a wieczorem taka lampka nada wnętrzu niesamowitego charakteru.
pojemnik z włóczki

Jak zrobić pojemnik z włóczki?

Projekty dla dzieci
Ciekawy pomysł na przygotowanie kolorowych, choć niekoniecznie [wszystko zależy od kolorów włóczki] pojemników. Na pewno będą to pojemniczki ciekawe, bo wykonane z włóczki. Tylko z włóczki. Jak to możliwe? Ano dzięki użyciu specjalnego środka, o wdzięcznej nazwie mod podge wszystko jest możliwe. Kupisz go bez problemu w sklepach dla plastyków.
jabłko z pompona

Jak zrobić jabłko z pompona?·

Projekty dla dzieci
Szybki, łatwy i przyjemny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Jabłka z pomponów to projekt, który możecie wykonać wspólnie, a efekty waszej pracy z pewnością będą stanowić uroczą dekorację domu. Kto wie, może pomysł spodoba wam się tak bardzo, że postanowicie wykonać cały zestaw pomponikowych owoców...


Podobne porady

misa z papieru

Jak zrobić misę z papieru?

Wyroby z papieru
Jeśli potrzebujesz pojemnika, w którym możesz trzymać jakieś swoje klamoty nie musisz od razu lecieć do sklepu i kupować szkatułek czy pudełeczek. Możesz zrobić sobie pojemnik sama. Jest to również dobry sposób na udekorowanie doniczki z kwiatami czy czego tylko zapragniesz. A materiały potrzebne do wykonania tego projektu na pewno znajdziesz w domu. Projekt troszkę pracochłonny, ale efekt genialny.
Jennifer Garner

Ćwiczenia dla figury jabłko·

Ćwiczenia

Kobiety o figurze jabłka często mają typowo atletyczną sylwetkę (np. Jennifer Garner). Ich ramiona są zazwyczaj szersze, niż biodra, ale przy odpowiednich ćwiczeniach można dysproporcję tę wyrównać. Dobra wiadomość: ten typ figury ma tendencję do szybkiego budowania masy mięśniowej i spalania tkanki tłuszczowej. Powodem tego jest szybszy metabolizm „jabłek” w porównaniu z innymi typami figury.
Strategia: spalić tłuszcz, szczególnie w środkowych partiach ciała, stosować trening siłowy całego ciała, żeby uzyskać zrównoważoną sylwetkę.
Rób różnorodne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni i różnicuj treningi tak, by żadna z partii ciała nie rozwinęła się bardziej, niż inna. Dołącz ćwiczenia cardio, żeby pozbyć się tłuszczu na brzuchu. Może to być 40 minut na orbitreku lub rowerku trzy razy w tygodniu.
Opisane poniżej ćwiczenia wykonuj trzy razy w tygodniu. Rób 15-20 powtórzeń w 1-3 seriach. Po każdej serii zrób 60-sekundową przerwę.

jeżyki z pomponów

Jak zrobić jeża z pompona?·

Projekty dla dzieci
Jeż to zwierze, które lubi chyba każdy. Ma jednak dwie zasadnicze wady: nie możesz trzymać go w domu i w zasadzie nie da się go pogłaskać. Ten problem można jednak rozwiązać. Jak? Robiąc urocze i mięciutkie jeże z pomponów. Jest to dużo prostsze, niż się wydaje. Przekonasz się o tym poniżej.