Tag: Ozdabianie pudełek

ozdobne pudełka z puszek

Jak zrobić ozdobne pudełka z puszek po słodyczach?

Pakowanie Prezentów
Często zostają nam puszki po ciastkach lub cukierkach, czy nawet kawie albo herbacie. Żal je wyrzucać, bo mogą się przecież przydać do przechowywania wielu rzeczy. Ale przecież nie musisz przechowywać naszyjników w pudełku w świąteczne gwiazdki czy z logiem jakiejś firmy. Możesz je ładnie okleić papierem ozdobnym, aby efektownie prezentowały się stojąc w pokoju na półce.
drewniane pudełko

Jak ozdobić drewniane pudełko?·

Rękodzieła drewniane
Eleganckie szkatułki na drobiazgi lub zdobione pudełka na herbatę są zazwyczaj bardzo drogie. Jednak po co wydawać majątek na coś, co możesz zrobić sama? Poniżej przedstawiam w jaki sposób ozdobić drewniane pudełko. Metoda jest szybka i łatwa. Samo pudełko z łatwością kupisz chociażby na Allegro, a jego koszt to zaledwie kilkanaście złotych.
kartonowe pudełko

Jak ozdobić kartonowe pudełko?

Wyroby z papieru
Bardzo modne ostatnio stały się ozdobne kartony, które wypełniamy całą masą szpargałów i ustawiamy je po prostu na półkach. Faktycznie, wygląda to bardzo estetycznie, ułatwia utrzymanie porządku i zapewnia sporą oszczędność miejsca. Jeśli jednak nie możemy znaleźć w sklepie kartonu, który pasowałby stylem do wystroju naszego pokoju lub po prostu żal nam na to pieniędzy, z powodzeniem możemy przygotować takie kartonowe pudełka w domu. Najlepiej nadają się do tego kartony od butów, są dość pojemne, zgrabne i mają wygodne wieczka. Poniżej kilka pomysłów na ozdobienie takiego kartonu.
Pudełka na prezent

Jak ozdabiać pudełka na prezent?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Każdego roku z pewnością kupujesz wiele rzeczy, które sprzedawane są w pudełkach - buty, koszule, biżuterię itp. Warto je zachowywać i przemienić w piękne opakowania na prezenty.
pudełko żółw z modeliny

Jak zrobić pudełko - żółwia z modeliny?

Projekty dla dzieci
Pudełka z modeliny to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Stanowią również doskonałą dekorację i świetny sposób na przechowywanie drobiazgów. Wykonanie takiego pudełeczka jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy metalowe pudełko – baza i modelina w kilku kolorach. Reszta to tylko kwestia sprawnych rąk i odrobiny chęci. Jeśli posiadasz wszystkie te elementy, zapraszam do dalszej lektury.