Tag: Jak rozjaśnić włosy cynamonem

rozjaśnianie włosów

Jak naturalnym sposobem rozjaśnić włosy?

Farbowanie włosów
Nie jesteś zadowolona ze swego koloru włosów? Zdjęcie na opakowaniu farby do włosów obiecywało inny kolor? Nic straconego, tymi domowymi sposobami możesz bezpiecznie rozjaśnić włosy. Poznaj dwa domowe sposoby z użyciem cynamonu i sody na rozjaśnienie włosów.
rozjaśnianie włosów

Jak naturalnie rozjaśnić włosy za pomocą cynamonu?

Pielęgnacja włosów
Wszystkie pozytywne zmiany w życiu kobiety zaczynają się od zmian w wyglądzie. Czasem chcesz ściąć włosy na krótko bądź bawić się kolorami włosów. Mamy dobrą wiadomość, można rozjaśnić włosy bez farby. Jest to możliwe i absolutnie nie szkodzi włosom. Oto domowy sposób rozjaśniania włosów.


Podobne porady

jasna cera

Jak wybielić skórę?

Przebarwienia
Przebywanie na słońcu może spowodować wystąpienie przebarwień na skórze, które przybierają postać nieestetycznych plam. Na szczęście plamy te możemy wybielić za pomocą produktów, które są zwykle obecne w każdym domu.
Jasna skóra

Jak rozjaśnić skórę?

Przebarwienia

Ilość pigmentu jaki posiadamy jest dziedziczna. Twoje DNA determinuje o ilości melaniny, substancji odpowiedzialnej za kolor Twojej skóry. Jednakże różne uszkodzenia skóry takie jak na przykład oparzenia słoneczne czy blizny powodują różne przebarwienia. Istnieje wiele sposobów, aby rozjaśnić ciemną skórę. Skonsultuj się z dermatologiem i przekonaj się, która metoda jest najlepsza dla Ciebie. W międzyczasie przeczytaj poniższe rady, w jaki jeszcze sposób można rozjaśnić skórę.

naturalne jasne włosy

5 sposobów na naturalne rozjaśnienie włosów

Farbowanie włosów
Marzysz o jaśniejszej czuprynie, ale nie chcesz używać gotowych farb czy szamponów koloryzujących? Postaw na naturalne specyfiki, dzięki którym zmienisz kolor swoich włosów nawet o kilka tonów. Zrobisz je z tego, co znajduje się w prawie każdej kuchni. Któż bowiem nie ma zapasu ziemniaków, cytryny, rumianku czy pietruszki? A u niektórych w sezonie i rabarbar się znajdzie! Który z poniższych sposobów wybierasz?
korowy cukier

Jak zrobić kolorowy cukier ozdobny naturalnym sposobem?

Podstawy pieczenia
Jeżeli zaczynasz zabawę z pieczeniem i chcesz wykorzystać posypki z kolorowego cukru, nie musisz kupować drogich, gotowych produktów. Teraz kolorowy cukier możesz wykonać własnoręcznie. Dodatkowo nie musisz kupować sztucznych barwników spożywczych. Wystarczy spacer po ogrodzie. Pokażemy ci, jak zrobić naturalnie barwione, kolorowe posypki cukrowe.
wybielanie ubrań

Jak naturalnym sposobem wybielić ubrania?

Usuwanie plam
Białe rzeczy nabierają szarego odcienia, a twoja ulubiona bluzka ma ślady potu. Niestety białe ubrania trzeba traktować szczególnie. Wiele środków wybielających nie może poradzić sobie z zadaniem. Jeden środek wie jak wybielić rzeczy w domu w sposób naturalny. Poznaj sposób, dzięki któremu przywrócisz biel swoim ubraniom.
krwawienie z nosa u dzieci

Jak naturalnym sposobem zatrzymać krwawienie z nosa u dzieci?

Krwotoki i Krwawienia
Krwawienie z nosa jest częstym problemem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jest to zazwyczaj spowodowane niewielkimi obrażeniami nosa, nadmiernym dmuchaniem nosa, długotrwałym narażeniem organizmu na działanie ciepła albo dłubanie w nosie, które najczęściej dotyczy dzieci w wieku przedszkolnym. Choć samo krwawienie może być bardzo przerażające, to bardzo rzadko się zdarza, aby krwawienie z nosa było groźne dla życia. W rzeczywistości, najczęściej krwawienie można zatrzymać w domu za pomocą kilku naturalnych sposobów.