Tag: Podrywanie dziewczyn

Wspaniały Mężczyzna

Jak być wspaniałym chłopakiem?

Poradnik Randkowy
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się słyszeć od swojej dziewczyny, że jej nie rozumiesz? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapragnąć zrozumieć jej zachowanie? Jeśli tak to przeczytaj poniższe porady jak zostać idealnym chłopakiem. Jest to naprawdę prostsze, niż myślisz.
Chłopak i dziewczyna

Jak sprawić, aby dziewczyna była szczęśliwa?

Randki i Seks
Co zrobić, aby dziewczyna była szczęśliwa, zadowolona i jeszcze bardziej zakochana w Tobie? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek w jaki sposób sprawić, aby związek trwał długo a może i do końca życia.
Zauroczenie

Jak przyciągnąć uwagę przeciwnej płci?

Randki i Nastolatki
Ona patrzy na niego, a on na nią, oboje są sobą zainteresowani i atrakcyjni dla siebie, ale niepewni jak się zachować, jaki następny krok zrobić, jak przyciągnąć uwagę na dłużej. Mówiąc jednym słowem – bądź sobą!
Dzwoniąca dziewczyna

Co zrobić, żeby to ona zadzwoniła?

Poradnik Randkowy
Możesz poświęcić całe życie dzwoniąc do kobiet i zapraszać je na randki, ale taki sposób jest nie tylko pracochłonny, ale jest również stratą czasu. Poniżej przedstawię kilka trików, co robić, żeby dziewczyna zadzwoniła pierwsza.
podryw

Jak poderwać nieznajomą?

Poradnik Randkowy
Często się zdarza że spotykamy intrygującą kobietę i nie wiemy co powiedzieć, aby nawiązać kontakt. Rozpoczęcie rozmowy z nieznajomą nie jest łatwym zadaniem jeśli oczywiście chcemy aby zabrzmiało to naturalnie, nie było zbyt agresywne lub co najgorsze - żenujące?
samiec alfa ;)

Jak być samcem alfa?

Ogólne zasady zachowania
Pierwszy w stadzie, przywódca, lider, łamacz kobiecych serc, dusza towarzystwa. Ilu z nas nie marzy o tym, by w każdej ekipie grać pierwsze skrzypce. Chcesz być samcem alfa? Dowiedz się jak to zrobić!
piękna kobieta

Jak komplementować kobietę?

Poradnik Randkowy
Kobiety kochają komplementy. Dzięki nim czują się wyjątkowe i niepowtarzalne. Niestety większość mężczyzn nie ma bladego pojęcia jak komplementować kobiety. Albo ich komplementy są rażąco oczywiste, albo są nadużywane do tego stopnia, że stają się puste i bezsensowne. Jeśli chcesz poznać tajniki komplementowania kobiet przeczytaj poniższe punkty.
podryw

Jak poderwać laskę?

Randki i Nastolatki
Jesteś w klubie lub w barze i zauważyłeś kobietę, którą chcesz lepiej poznać. Co robisz w takiej sytuacji? Bądź śmiały, otwarty i radosny na dobry początek. Kobiety lubią mężczyzn, którzy chętnie się uśmiechają, nawet więcej - kobiety lubią mężczyzn, którzy potrafią śmiać się z samych siebie i opowiadać dobre dowcipy. Co jeszcze? Przeczytaj poniższe wskazówki i się dowiesz.
flirt

Jak przekonać do siebie dziewczynę?

Zauroczenie
Niektórzy mężczyźni mogą po prostu podejść do dziewczyny, której nigdy wcześniej nie znali, zaprosić ją na randkę i od razu uzyskać jej zgodę. Ale jeśli byłbyś jedną z tych osób, prawdopodobnie nie czytałbyś tego artykułu. Dla wielu z nas o wiele łatwiej jest zabrać się do tego trochę wolniej. Warto najpierw przekonać do siebie dziewczynę, a jak to zrobić, dowiesz się poniżej.
atrakcyjni faceci na plaży

Jak być bardziej atrakcyjnym facetem?

Rozwój Osobisty
Większość mężczyzn chciałoby mieć w swoim życiu więcej atrakcyjnych kobiet. Jednakże nie wiedzą jak to osiągnąć. Niektórzy sądzą, że kluczem do sukcesu jest posiadanie większej ilości pieniędzy, ale takie myślenie jest błędne. Inni myślą, że należy się elegancko ubierać, ale to też nieprawda. Największą moc ma twoje zachowanie wobec kobiet, gdy jesteś w ich towarzystwie. Poniżej znajdziesz wskazówki jak być w oczach kobiet bardziej atrakcyjnym.