Tag: Jak ogrzać zimne dłonie

zimne lato

Skuteczne triki, które pomogą ci się rozgrzać w chłodny dzień

Medycyna Niekonwencjonalna
Pogoda jest kapryśna i lubi zmieniać się w najmniej oczekiwanym momencie. Jeżeli akurat zepsuła się  i czujesz, że jest ci coraz zimniej, to szukasz sposobu na szybkie rozgrzanie. Co zrobić kiedy nie masz pod ręką ciepłych ubrań? Skorzystać z jednego z szybkich trików, które w kilka minut pomogą ci się rozgrzać. Spróbuj, a na pewno nie pożałujesz.
zimne dłonie

Jak szybko rozgrzać zimne stopy i dłonie?

Choroby Układu Krążenia
Pocieranie dłoni jest częstym zimowym rytuałem. Na nogi zakładasz ciepłe wełniane skarpety, ale i one bywają nieskuteczne. Jeśli jesteś zmarzluchem, ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Poniżej znajdziesz kilka skutecznych i sprawdzonych sposobów na rozgrzanie zimnych dłoni i stóp.

Jak zregenerować dłonie po oparzeniach i skaleczeniach?

Pielęgnacja skóry
Przesuszonym od nadmiernego mycia, bezustannie narażonym na skaleczenia czy oparzenia i skłonnym do przebarwień dłoniom rutynowa higiena czy pielęgnacja nie wystarczy. Aby powróciły do dawnej formy i prezentowały się bez zarzutu, potrzebna jest regularna i kompleksowa regeneracja. Podpowiadamy, jak przy użyciu sprawdzonych sposobów i domowych środków przywrócić dłoniom ładny wygląd. Zdradzamy też, jak dzięki babce lancetowatej szybko wyleczyć skaleczenie i jak przy pomocy ogórka lub sody oczyszczonej pozbyć się śladów po oparzeniu.