Tag: Cienie do oczu

zielony cień do oczu

Jak dobrać makijaż do koloru włosów?

Makijaż
Czasem chcesz wyglądać wyjątkowo, ale nie jesteś pewna, jaki makijaż ci pasuje. Moda na barwy kosmetyków przychodzi i odchodzi. Wszelkie nowości w tej dziedzinie starajmy się przyjmować z rozwagą, dopasowując modę do siebie i swojego typu urody. Nie wolno bezkrytycznie dostosowywać się do aktualnych trendów, bo łatwo się wtedy oszpecić. Pamiętajmy, ze naszym najlepszym doradcą jest lustro, a najlepszą wskazówką - umiar.
Nakładanie cieni na powieki

Jak nałożyć cienie do powiek, aby podkreślić wyraz oczu?

Makijaż oczu
Oczy są najbardziej wyróżniającą cechą. Pokazują kim jesteś i jak się czujesz. Ich prawidłowe pomalowanie podkreśli jeszcze bardziej ich wyraz. Jednym z najważniejszych kosmetyków do malowania oczu są cienie, które występują w postaci kremów i proszków.


Podobne porady

odpowiedni makijaż oczu

Jak dobrać cień do koloru oczu?

Makijaż
Odpowiednio dobrany cień do powiek natychmiast uwydatni piękno twoich oczu. Makijaż oczu to najważniejszy element twojego wyglądu. Oczy to pierwsza rzecz, na którą ludzie zwracają uwagę zapoznając się z tobą. Potęga właściwego makijażu sprawi, że twoje spojrzenie zrobi wrażenie na każdej napotkanej osobie. Poniżej dowiesz się jak wybrać kolor cieni do powiek, by jak najlepiej pasował do twoich oczu.

Jak odpowiednio dobrać kolor cienia do koloru oczu?

Makijaż oczu
Każda kobieta pragnie ładnie wyglądać i ładnie się prezentować. Nieodłącznym elementem jej wizerunku jest makijaż. Tyle że nie zawsze odpowiednio go prezentujecie. W tym artykule pomogę rozwiązać Wam dylematy związane z makijażem oczu. Zapraszam do czytania!
blondynka

Jakie kolory pasują do blondynek?

Specjalne okazje
Kolorów ubrań nie należy dobierać jedynie do karnacji. Tak naprawdę najważniejszym wyznacznikiem w tej kwestii są włosy. Warto wiedzieć jakie barwy najlepiej pasują do danego odcienia. Są bowiem kolory uniwersalne, w których każdemu jest dobrze, ale są również takie, które podkreślają dany typ urody. Zaprezentujemy serię artykułów na temat tego jakie barwy pasują najlepiej do danego koloru włosów. Zaczynamy od blondynek. Mają one bogaty wybór odcieni, w których będą wyglądały po prostu bosko. Powinny jednak uważać, by się nie "przesłodzić" lub nie wyglądać zbyt smutno. Jeżeli chcesz zaczerpnąć porady w tej kwestii, zapraszamy do lektury.
makijaż dla brunetki

Jaki makijaż do brązowych włosów?

Makijaż
Jeśli jesteś brunetką, masz wielkie szczęście. Ten kolor włosów daje niezliczone możliwości makijażu. W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą ci malować się tak, by zawsze wyglądać wspaniale. Dowiedz się jak łączyć kolory, by wydobyć to co w tobie najpiękniejsze.
makijaż dla brunetki

Makijaż dla brunetek

Makijaż
Mnogość dostępnych na rynku kosmetycznym barw przyprawia o zawrót głowy niejedną kobietę. Jak wybrać wśród nich taki zestaw kolorystyczny, który podkreśli atuty naszej urody? W przypadku brunetek sprawa nie jest bardzo skomplikowana. Decydując się na konkretny makijaż należy jednak pamiętać, że prócz koloru włosów musimy również wziąć pod uwagę kolor oczu i odcień karnacji. Poniżej poznasz kilka przykładowych makijaży dla brunetek. Zapoznaj się z nimi, by znaleźć wśród nich taki, w którym poczujesz się najlepiej.
cienie do powiek

12 trików wykorzystujących cienie do powiek

Makijaż oczu
Cienie do powiek są koniecznością przy każdym makijażu, nawet nude. Jednak czy jesteśmy pewne jak nakładać cienie i jakie kolory są dla nas najlepsze? Niektórzy twierdzą, że niebieskie odcienie są nie do zaakceptowania, a inni wręcz przeciwnie. Inni z kolei twierdzą, że musisz dopasować cień do koloru oczu, jednak w tej kwestii też toczy się dyskusja. Oto wskazówki dotyczące cieni do powiek.