Tag: Strojenie choinki

lampki choinkowe

Jak prosto zdjąć lampki z choinki?

Choinka
Niewielu z nas lubi "rozbierać" choinki, często zdejmujemy wszystkie dekoracje w pośpiechu i wrzucamy je bezładnie do pudełek i worków. Nie tędy droga. Należy poświęcić rozebraniu choinki trochę więcej czasu, szczególnie zdejmując światełka. Dzięki temu przedłużymy ich trwałość i ułatwimy sobie wieszanie ich na choinkę w przyszłym roku.
lampki na choinkę

Jak ozdobić lampki na choinkę?

Oświetlenie
Chcesz, aby choinka w tym roku wyglądała wyjątkowo? Ozdób swoje lampki. Zamień je na piękne kwiaty! Wystarczy odrobina lekkiego materiału i lampki LEDowe (inne mogą spowodować pożar, więc uważaj). Zabieraj się do pracy.
Kula dekoracyjna z kwiatkami

Jak zrobić kulę dekoracyjną z kwiatkami z filcu?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Kule dekoracyjne potrafią być prawdziwą ozdobą naszych domów. Mogą się zmieniać w zależności od pory roku czy okazji. Nieważne co na nie nakleimy czy wbijemy, będą wyglądać dobrze. Zrób kulę dekoracyjną z kwiatkami. Świetna na wiosnę, ale też i na choinkę. Wypróbuj.
Ozdoba na choinkę z guzików

Jak zrobić ozdobę na choinkę z guzików?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta tuż tuż, a Ty nie wiesz jak w tym roku ozdobić choinkę? Wypróbuj bardzo ciekawy pomysł na zrobienie ozdób na choinkę z guzików. Kilka kroków i piękna guzikowa ozdoba gotowa. Zachęć do pomocy dzieci, będą na pewno bardzo rade, że mogą wziąć czynny udział w przygotowaniach do świąt i wykonywaniu ozdób.
Klatka na choinkę

Jak zrobić klatkę ozdobną na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Myślisz o nietypowym przystrojeniu choinki w tym roku? A co powiesz na zrobienie ozdób w kształcie klatki? Miniaturowe klateczki są doprawdy urocze. A zrobienie ich wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne. Nie uwierzysz, dopóki nie spróbujesz. Jeśli zrobisz malutką klateczkę, na przykład na kieliszku możesz ją nosić na szyi w formie naszyjnika.
Bombka z brokatem

Jak ozdobić bombkę choinkową brokatem?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Bombki przezroczyste są na tyle funkcjonalne, że dają nam zupełną dowolność w ich ozdabianiu. Możesz je na przykład ozdobić brokatem. Powiesz, że to proste. Ale zobacz, jak pięknie wyglądają takie bombki na choince, lub zawieszone pod lampą.
ozdoby na choinkę

Jak zrobić ozdoby na choinkę z kółek do wieszania zasłon łazienkowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Czas najwyższy na zrobienie ozdób na choinkę. Święta zbliżają się nieubłaganie i nawet nie zdążysz się zorientować kiedy trzeba będzie przystroić bożonarodzeniowe drzewko. Zobacz jakie możliwości dają nam proste przedmioty. Zamień je na ozdoby choinkowe. Instrukcja i lista potrzebnych materiałów poniżej.
ozdoba na choinkę z filcu i serwetki

Jak zrobić ozdobę na choinkę z filcu i serwetki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdób swoją choinkę w niebanalny sposób. Niebanalny, bo przy użyciu wyjątkowych dekoracji, które zrobisz samodzielnie. Możliwości jest tak wiele. Możesz na przykład ozdobić choinkę filcowymi bombkami, które sama uszyjesz. Dzięki naszyciu na nie serwetek bombki te staną się niezwykle eleganckie. Wyciągaj więc maszynę do szycia i do dzieła!
łyżwy z filcu na choinkę

Jak zrobić łyżwy z filcu na choinkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli szukasz oryginalnego sposobu na udekorowanie tegorocznej choinki oto on. Ozdoby choinkowe z filcu możesz zrobić w przeróżnych kształtach. Zobacz jak łatwo możesz zrobić je w kształcie uroczych małych łyżew.
Bombka z kryształkami

Jak zrobić bombkę ze styropianu z kryształkami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Niezwykle elegancka, wyjątkowo piękna, po prostu niesamowita bombka na choinkę zrobiona z kryształków jest w zasięgu Twojej ręki. Oklej zwykłą bombkę ze styropianu kryształkami i zamień ją w naprawdę boską bombkę. Powieszona na choince w towarzystwie kolorowych lampek będzie się mienić tysiącem kolorów.