Tag: Kuchnia z wyspą zdjęcia

wyspa w kuchni

Pomysły na wyspę w kuchni·

Aranżacja wnętrz
Nie ważne jak wiele koktajli i mis pełnych jedzenia ustawię w innych pokojach, wszyscy zawsze gromadzą się przy wyspie w kuchni (kitchen island). Więc skoro jej nie pokonam, zamierzam stworzyć nową, bardziej stylową. Dzisiaj wyspy pełnią bardzo różne role: jedne służą jako stolik jadalny, inne jako kuchenka, zlew, półka… Możliwości jest nieskończenie wiele. W wyspach uwielbiam to, że pozwalają mi na kontakt z bliskimi, kiedy pieczę domowe ciasto, czy przyrządzam kolację. Są bardzo towarzyskie.


Podobne porady

przytulna kuchnia

Jak urządzić przytulną kuchnię?·

Stylizacja wnętrz
Podczas dni wolnych, kuchnia jest miejscem dość często przez nas odwiedzanym. W związku z tym ważne jest, aby pewne jej elementy nas inspirowały. Wtedy czas spędzony podczas gotowania jest znacznie przyjemniejszy. Kreatywna i przemyślana strategia dekorowania kuchni pozwala stworzyć receptę na wyjątkowo przytulną atmosferę. Poniżej klika wskazówek, które warto wcielić w życie.
funkcjonalna kuchnia

Jak urządzić funkcjonalną kuchnię?

Stylizacja wnętrz
Każdy z nas uwielbia piękne kuchnie, to oczywiste. Ale zastanówmy się nad bardziej przyziemnymi sprawami, czyli ich funkcjonalnością. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że kuchnia to przede wszystkim miejsce pracy. Dużo gotuję. Dlatego spędzając mnóstwo czasu w kuchni, zastanawiam się nad tymi wszystkimi „małymi” rzeczami, które sprawiają, że kuchnia jest przede wszystkim wygodna i użyteczna. Z mojego doświadczenia, jeżeli będziesz przestrzegał poniższych 7 zasad i połączysz to z dobrymi urządzeniami, stworzysz kuchnie fantastyczną i funkcjonalną.
wyspa kuchenna

Czy warto zrobić wyspę w kuchni?

Meble kuchenne
W ostatnim czasie bardzo modne stały się wyspy kuchenne. Coraz częściej wchodzą one w skład mebli kuchennych robionych na zamówienie. Czym jest wyspa kuchenna? To po prostu duża, wolno stojąca szafka z blatem roboczym. Z reguły umieszcza się ją na środku kuchni, a w przypadku salonu z aneksem kuchennym na granicy obu stref. Czy warto się na nią zdecydować?
kuchnia

10 sposobów „zrób to sam” do wykorzystania w kuchni

Kuchnie
Kuchnia nazywana jest sercem domu. Spędzamy w niej większość czasu nie tylko gotując i sprzątając. Powinna więc być miejscem dobrze zorganizowanym i urządzonym praktycznie i estetycznie. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej kuchni i zastanawiasz się, co mogłabyś w niej ulepszyć, oto kilka pomysłów, które być może będziesz chciała wdrożyć w życie.