Tag: Smoky eyes makijaż oka

przydymione oko

Jak zrobić makijaż przydymione oko?

Makijaż oczu
Makijaż smokey eye rewelacyjnie podkreśla wyraz oczu kobiety. Jest to makijaż na wieczór i świetnie nadaje się na randkę, imprezę w klubie czy studniówkę. Poniżej instrukcja jak zrobić makijaż przydymione oko.


Podobne porady

Smokey Eye

Jak zrobić makijaż Smokey Eye?

Makijaż oczu
Makijaż oczu "smokey eyes" jest daje znakomity efekt. Jest tajemniczy i zmysłowy. Świetnie nadaje się na wieczór i na romantyczną kolację. Poniżej dowiesz się jak uzyskać efekt przydymionego oka.
smokey eyes

Jak zrobić "Smokey Eyes"?

Makijaż oczu
Smokey Eyes to bardzo popularny makijaż, nie tylko wśród gwiazd. Nie wymaga dużo pracy, a zrobienie go jest banalne. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.
makijaż smoky eyes

Jak zrobić makjaż "smoky eyes"?

Makijaż
Makijaż typu "smoky eyes" pasuje właściwie każdej kobiecie. Cudownie podkreśla oczy. Jest zarazem stylowy, elegancki jak i na luzie. Może go nosić zarówno dama jak i "ostra" dziewczyna. To z pewnością hit ostatnich sezonów i jeszcze długo nie wyjdzie on z mody. Czy Ty też chciałabyś się stać jedną z kobiet, które go noszą? Zastanawiasz się jak go zrobić? W poniższym artykule zaprezentujemy sposoby na wykonanie tego typu makijażu.
dzienny smoky eyes

Jak zrobić dzienny smoky eyes?

Makijaż
Smoky eyes jest uwodzicielski, zmysłowy i tajemniczy. Zazwyczaj kojarzymy go z wieczornymi wyjściami i specjalnymi okazjami. Nasze oczy mogą jednak wyglądać ponętnie również w dzień. Wystarczy, że nasz smoky eyes będzie nieco delikatniejszy. Poniżej dowiesz się jak krok po kroku zrobić dzienny makijaż smoky eyes. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś użyła mocniejszych kolorów cieni i przemieniła ten makijaż w wieczorowe „przydymione oko”. Zasady pozostają te same. Poznasz je poniżej.
mak ze wstążki

Jak zrobić mak z materiału?·

Inne projekty i wyroby
Kwiaty z materiału prezentują się pięknie w roli broszek, przywieszek, ozdób do włosów. W sezonie świątecznym można je także wykorzystać do ozdobienia prezentów. Są tak efektowne, że pudełko z prezentem wystarczy wówczas owinąć jedynie w papier pakowy. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać mak z materiału przedstawiony na zdjęciu obok. Przekonaj się jakie to proste.
szmaragdowy makijaż oczu

Jak zrobić szmaragdowy makijaż oczu?·

Makijaż oczu
Szmaragdowy to jeden z najmodniejszych kolorów sezonu. I choć mówi się, że to diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, na pewno znajdzie się sporo z was, które chętnie zamieniłyby je na kilka szmaragdów. Jeżeli jednak nie macie funduszy na tak kosztowne błyskotki, na pociechę mam dla was szmaragdowy makijaż. Idealny na sylwestra i karnawał!
srebrno-fioletowy makijaż

Jak zrobić srebrno-fioletowy makijaż sylwestrowy?·

Makijaż oczu
Metaliczny makijaż w kolorze stali i fioletu to doskonała propozycja na bal sylwestrowy, imprezę karnawałową lub wieczorne wyjście. Pięknie iskrzy w przytłumionym świetle i podkreśla oczy w taki sposób, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Instrukcja krok po kroku poniżej.