Tag: Smoky eyes makijaż oka

przydymione oko

Jak zrobić makijaż przydymione oko?

Makijaż oczu
Makijaż smokey eye rewelacyjnie podkreśla wyraz oczu kobiety. Jest to makijaż na wieczór i świetnie nadaje się na randkę, imprezę w klubie czy studniówkę. Poniżej instrukcja jak zrobić makijaż przydymione oko.


Podobne porady

Smokey Eye

Jak zrobić makijaż Smokey Eye?

Makijaż oczu
Makijaż oczu "smokey eyes" jest daje znakomity efekt. Jest tajemniczy i zmysłowy. Świetnie nadaje się na wieczór i na romantyczną kolację. Poniżej dowiesz się jak uzyskać efekt przydymionego oka.
smokey eyes

Jak zrobić "Smokey Eyes"?

Makijaż oczu
Smokey Eyes to bardzo popularny makijaż, nie tylko wśród gwiazd. Nie wymaga dużo pracy, a zrobienie go jest banalne. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.
Smoky eyes - makijaż zamglone oko

Jak zrobić brązowy smoky eyes?

Makijaż oczu
Smoky eyes zazwyczaj są kojarzone z czernią czy różnymi (ciemnymi) odcieniami popieli. Ale czy tak musi pozostać? Jeśli chodzi o malowanie oczu w ten sposób ostatnio coraz modniejsze stają się jednak brązy. Dają one zupełnie inny efekt i inaczej oddają głębię spojrzenia. Zamień więc swoje czarne smoky eyes na brązowe! To takie proste.
makijaż smoky eyes

Jak zrobić makjaż "smoky eyes"?

Makijaż
Makijaż typu "smoky eyes" pasuje właściwie każdej kobiecie. Cudownie podkreśla oczy. Jest zarazem stylowy, elegancki jak i na luzie. Może go nosić zarówno dama jak i "ostra" dziewczyna. To z pewnością hit ostatnich sezonów i jeszcze długo nie wyjdzie on z mody. Czy Ty też chciałabyś się stać jedną z kobiet, które go noszą? Zastanawiasz się jak go zrobić? W poniższym artykule zaprezentujemy sposoby na wykonanie tego typu makijażu.
dzienny smoky eyes

Jak zrobić dzienny smoky eyes?

Makijaż
Smoky eyes jest uwodzicielski, zmysłowy i tajemniczy. Zazwyczaj kojarzymy go z wieczornymi wyjściami i specjalnymi okazjami. Nasze oczy mogą jednak wyglądać ponętnie również w dzień. Wystarczy, że nasz smoky eyes będzie nieco delikatniejszy. Poniżej dowiesz się jak krok po kroku zrobić dzienny makijaż smoky eyes. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś użyła mocniejszych kolorów cieni i przemieniła ten makijaż w wieczorowe „przydymione oko”. Zasady pozostają te same. Poznasz je poniżej.
brokatowy smoky eyes

Jak zrobić brokatowy smoky eyes w odcieniach fioletu?·

Makijaż oczu
Ten makijaż wygląda obłędnie. Idealnie pasuje na imprezę sylwestrową i wszelkiego rodzaju „wielkie wyjścia”. Wspaniale podkreśla oczy i wydobywa z nich całą głębię. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, która pozwoli ci go wykonać.
źle wykonana usługa remontowa

Źle wykonana usługa remontowa - jak się uchronić?

Remonty
Gdy wynajmujemy fachowca, zwykle ustnie mówimy mu, co trzeba zrobić. Ale korzystniej jest zawrzeć pisemną umowę. Zabezpieczymy się przed niesolidną firmą. Całą kwotę wynagrodzenia zapłać dopiero po zakończeniu remontu. Zdarza się, że fachowiec wykona swoje zadanie po łebkach, przez co we własnym zakresie musimy później dokładać do remontu. Z całą pewnością każdy z nas chciałby, żeby remont jego mieszkania został przeprowadzony nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim skrupulatnie. Jednak co zrobić, jeżeli tak się nie stanie i w jaki sposób uchronić się przed niesolidnymi fachowcami?