Tag: Regeneracja włosów domowe sposoby

lśniące włosy

Jak na wiosnę przywrócić włosom blask?

Pielęgnacja włosów
Noszenie czapek i suche powietrze spowodowane ogrzewaniem kaloryferów powodują, że nasze włosy po zimie są w opłakanej formie. Przychodzi upragniona wiosna a nasze włosy są matowe i pozbawione życia. Aby wyglądały ładnie wraz z początkiem wiosny musimy już teraz zacząć o nie szczególnie dbać.

3 domowe sposoby na regenerację włosów

Pielęgnacja włosów
Podczas gdy ty cieszysz się słońcem twoje włosy stają się suche i zaczynają się łamać? Jeśli chcesz odbudować i przywrócić twoje loki do życia to przedstawiamy trzy domowe sposoby które w łatwy sposób pomogą zregenerować zniszczone włosy i przywrócić im blask. Wypróbuj poniższe metody już dziś, a nim się obejrzysz, twoje włosy będą zdrowe, piękne i miłe w dotyku.
Ocet jabłkowy na włosy

Jak stosować ocet jabłkowy na włosy?

Pielęgnacja włosów
Jeśli interesuje cię stosowanie produktów naturalnych tak w swoim otoczeniu domowym, jak i dla samej siebie, słyszałaś już pewnie o occie jabłkowym. Tą substancję można wykorzystywać na wiele sposobów - w tym, jako znakomity płyn do płukania włosów.
olejki do włosów

5 najlepszych olejków do regeneracji włosów

Pielęgnacja włosów
Olejki mają wiele zastosowań, ale w tym artykule chcemy skupić się na działaniu, jakie mogą wykazywać w rozwiązywaniu niemal wszystkich problemów związanych z włosami. Można je bowiem stosować na przykład w przypadku słabych i matowych włosów, łupieżu, łysienia czy łamliwych końcówek. Wpływają również korzystnie na ogólny wygląd i zdrowie włosów. Oto niektóre z olejków, których najczęściej używa się w pielęgnacji włosów.