Tag: Piersi

dbanie o biust

Jak dbać o biust?

Inne zabiegi
Wszystkie kobiety chciałyby mieć idealny biust, ale zazwyczaj są z niego niezadowolone. Nie jest jednak najważniejsze to czy piersi są małe czy duże tylko czy są jędrne i gładkie. Poniżej znajdziesz kilka porad jak zachować piękny wygląd Twojego biustu.
duży biust

Jak optycznie powiększyć biust?

Na co dzień
Masz mały biust i chciałabyś go powiększyć? Nie musisz od razu zaczynać zbierać pieniędzy na operację, wystarczy kilka prostych trików, by Twój biust wydawał się większy i efektownie się prezentował. Obecna moda pozwala nam na kamuflowanie niedoskonałości. Poniżej znajdziesz kilka rad, które z pewnością przydadzą Ci się przy wyborze odpowiedniego stroju.
za duże piersi

Jak optycznie zmniejszyć biust?

Na co dzień
Masz zbyt duże piersi i wolałabyś ich nie eksponować? Wystarczy odpowiednio dobrany strój, by Twoje piersi wydawały się mniejsze i wyglądały idealnie. Zastosuj proste triki, a osiągniesz pożądany efekt. Poniżej znajdziesz kilka prostych wskazówek.
Naturalne powiększanie piersi

Jak naturalnie powiększyć biust?

Pielęgnacja skóry
Czy wydaje Ci się, że próbowałaś już wszystkiego, aby Twoje piersi były choć troszkę większe? Jesteś zrezygnowana, bo nic nie działa, a ingerencji chirurga nie bierzesz w ogóle pod uwagę? Nie martw się. Może nie wszystko stracone. Może jednak jest coś, czego wcześniej nie odkryłaś. Mam nadzieję, że wśród proponowanych przeze mnie poniżej metod, znajdzie się jakaś, o której nie wiedziałaś i ze to właśnie ona Ci pomoże.
Naturalne, duże piersi

Jak naturalnie powiększyć piersi?

Zabiegi na ciało
W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet jest świadomych zagrożeń płynących z operacyjnego powiększania biustu oraz wstrzykiwania w piersi obcych substancji. Z tego powodu coraz częściej decydujemy się eksperymentować z medycyną naturalną oraz szukamy różnych ćwiczeń na większe piersi. Poniżej przedstawiam kilka ziół (które możliwe, że już znasz) oraz kilka innych metod na powiększenie piersi.
Duży biust

Jak dbać o duży biust ?

Pielęgnacja skóry
Biust stanowi przede wszystkim ozdobę kobiecego ciała. Niestety, żeby wyglądał atrakcyjnie, musimy mu poświęcać trochę czasu i uwagi, bez względu na jego rozmiar. Musi być jędrny. Większy problem mają panie... z większym biustem. Musimy dbać by nie poddał się bezlitosnemu działaniu grawitacji. Oto jak radzić sobie w domu z dużym biustem.
Biust

Jak pielęgnować biust?

Inne zabiegi
Naturalnie każda z nas marzy, aby mieć zawsze piękne, kształtne i jędrne piersi (niezależnie od wieku). Mając wspaniały biust, ponosi się nasza samoocena, mamy lepsze samopoczucie, czujemy się atrakcyjniejsze i nawet możemy nabrać pewności siebie. Nieważny jest rozmiar piersi, odpowiednio je pielęgnując sprawimy, że będą z pewnością piękne i jędrne. Codzienna pielęgnacja wbrew pozorom nie wymaga dużej ilości czasu i niezwykłych umiejętności. Poniżej przedstawiamy w jaki sposób powinnyśmy dbać o nasz biust, by nie stracił swojego wspaniałego kształtu.
sposoby na piersi

Sprawdzone sposoby na piękne piersi

Pielęgnacja ciała
Każda kobieta marzy aby mieć piękne i jędrne piesi, niestety z wiekiem staje się to coraz bardziej niemożliwe. Piersi składają się głównie z tłuszczu oraz z pęcherzyków, które odpowiedzialne są za produkcję mleka. Ze względu na zmiany zachodzące w organizmie kobiety w trakcie ciąży, dużo ciężej jest zachować właściwy kształt piersi. Dla tych kobiet, które chcą, aby ich piersi zachowały idealny wygląd najlepsze są naturalne sposoby i triki, które pomogą w zachowaniu pożądanego wyglądu. Poniżej znajduje się kilka cennych rad.
warzywa na biust

Zioła, które stymulują wzrost biustu

Inne Diety
Jeśli marzysz, by mieć większy biust, z pomocą, zamiast skalpela chirurgicznego, przychodzi Matka Natura. Istnieją rośliny, które regularnie stosowane mogą stymulować wzrost piersi. Dzieje się tak, ponieważ wpływają na gospodarkę hormonalną i stymulują produkcję m.in. estrogenów.
ból piersi

7 powodów, dla których mogą boleć piersi

Bóle
Istnieją dwa rodzaje bólu piersi, związane z cyklem miesiączkowym i niezwiązane z nim. Ból związany z cyklem jest wywoływany przez normalne comiesięczne zmiany hormonalne. Zwykle bolą wówczas obie piersi, a ból promieniuje w okolice pach i ramion. Odczuwany jest jako najsilniejszy tuż przed menstruacją i wraz z nią się kończy. Pojawia się częściej u młodych kobiet. Z kolei ból niezwiązany z cyklem miesiączkowym występuje u kobiet w wieku 30 – 50 lat. Odczuwany jest zwykle w jednym szczególnym miejscu. Może być ostry i piekący, a jego prawdopodobna przyczyna to gruczolakomięśniak lub cysta. Oto jakie przyczyny mogą leżeć u podłoża bólu piersi: