Tag: Prezent ręcznie robiony

walentynkowy słoiczek na czekoladki

Jak zrobić walentynkowy słoiczek na czekoladki?

Prezenty na Walentynki
Walentynki za pasem. Warto pomyśleć o czymś innym niż zazwyczaj. Podaruj swojej sympatii w tym roku pięknie ozdobiony słoiczek na łakocie. Jeśli interesujesz się quillingiem (a zakładam, że tak jest) pójdzie Ci bardzo łatwo. Jeśli nie, dzięki poniższym instrukcjom bez problemu zrobisz serduszko i ozdobisz nim słoiczek.
koszyczek z papieru

Jak zrobić koszyczek z papieru – przybornik krawiecki?

Prezenty na Dzień Matki
To malutkie pudełeczko na akcesoria krawieckie to uroczy prezent dla mamy lub koleżanki, która lubi szyć. Można też zaaranżować je inaczej, wypełniając np. kwiatkami, czy cukierkami. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wykonać ten tekturowy koszyczek, przeczytaj opis poniżej.

Jak zrobić z modeliny stojak na notatki - foczka?

Inne projekty i wyroby
Stojaki na notatki i zdjęcia są bardzo łatwo dostępne. Można je ustawić na biurku by zbierać drobne karteczki w widocznym miejscu, by posłużyły jako ramka na małe zdjęcie lub miejsce na zostawianie liścików. Takie stojaczki należą do rzeczy, których nigdy nie jest za dużo i które każdemu się przydadzą. Ładny stojaczek będzie idealnym pomysłem na prezent, zwłaszcza, jeśli wykonamy go samodzielnie.

Jak uszyć maskotkę z filcu - Spongebob?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
"Kto ananasowy pod wodą ma dom?" - zadaj to pytanie dowolnemu dziecku a z radością odkrzyknie "Spongebob Kanciastoporty". Ta kreskówkowa postać już od dawna jest ubóstwiana przez dzieci. Spongebob jest wesołą i trochę niemądrą gąbką, która razem ze swoim przyjacielem - rozgwiazdą Patrykiem przeżywa wyjątkowe przygody. Dzieci uwielbiają go i zapewne większość byłaby zachwycona, gdyby mogła go mieć zawsze ze sobą pod postacią maskotki. Ze względu na popularność tej postaci, takie zabawki niestety są naprawdę drogie. Co zrobić gdy dziecko zobaczy podobną zabawkę i będzie chciało własnego Spongeboba? Oczywiście uszyć go. Wbrew pozorom nie jest to bardzo trudne, ponieważ jako gąbka Spongebob ma bardzo regularne kształty. Wystarczy trochę cierpliwości i pracy.

Jak zrobić zeszyt Death Note?

Inne projekty i wyroby
Wszyscy fani anime wiedzą czym jest "Death Note" i zapewne większość chciałaby posiadać własny. Jest to specjalny notatnik posiadający wyjątkowe właściwości. Takie notatniki posiadali tylko bogowie śmierci – Shinigami. Notatnik mógł wpaść w ręce śmiertelnika tylko w wyjątkowej sytuacji. Takie okazje nie zdarzały się często. Cała magia notatnika polegała na tym, że kiedy imię i nazwisko człowieka zostało do niego wpisane, człowiek ten umierał. "Death Note" jest jedną z najbardziej popularnych anime na której podstawie został nawet nakręcony film. Notatnik wzorowany na tym filmowym wprawdzie nie zachowuje jego magicznych zdolności, więc jest zupełnie nieszkodliwym gadżetem. Można go wykorzystać jako zwykły zeszyt, notes na ulubione cytaty i sentencje, lub pamiętnik. Na pewno spodoba się każdemu fanowi anime.