Tag: Filet z tuńczyka przepis

filet z tuńczyka z kuskusem

Jak zrobić filet z tuńczyka z ziołowym kuskusem?

Dania rybne
Na naszych stołach najczęściej królują filety rybne z pangi, dorsza, morszczuka czy mintaja. Mało osób natomiast przysmaża i serwuje filety z tuńczyka. Może dlatego, że tak bardzo przyzwyczailiśmy się do tuńczyka w puszcze, że zapominamy, że może on być też i w innej formie. Warto wypróbować tą wspaniałą rybę w troszkę innej niż puszkowa formie. Proponuję zrobić filet z tuńczyka z odpowiednio przygotowanym do ryby kuskusem.


Podobne porady

kotlety z tuńczyka

Jak zrobić kotlety z tuńczyka?

Dania rybne
Jeden z ciekawszych pomysłów na tuńczyka. Ta wspaniała ryba jest jednak u nas trochę zaniedbywana. A można z niej wyczarować naprawdę niesamowite dania. Wystarczy odrobina wyobraźni w kuchni i miłość do tuńczyka. Każde danie będzie nową przygodą. Wypróbujcie kotlety w nowej, tuńczykowej odsłonie.
makaron z kotlecikami z tuńczyka

Jak zrobić makaron z kotlecikami z tuńczyka na ostro?

Dania rybne
Jeśli jesteś zwolennikiem zarówno ryb jak i ostrzejszego jedzenia proponuję połączenie tych dwóch. Tuńczyk na ostro. Brzmi ciekawie. I tak też smakuje. Wystarczy zrobić odpowiedni sos, w nim tkwi siła. Zapraszam da spróbowania kotletów z tuńczyka z sosem chilli.
sałatka z tuńczyka z makaronem

Jak zrobić sałatkę z tuńczyka z makaronem orecchiette?

Sałatki
Pomysł na prostą i szybką, a zarazem zupełnie inną sałatkę. Połączenie tuńczyka z rukolą i kaparami. Niepowtarzalny smak dla wymagających smakoszy. Całość pięknie komponuje się z makaronem orecchiette. Polecam, smacznego!

Jak zrobić filet z flądry w smacznej zalewie?

Dania rybne
Szkoda, iż flądra tak rzadko gości na naszych stołach, bo w smaku jest niezwykła. To danie, które proponuję w poniższym przepisie jest bardzo smaczne i nie ma ości. Zajadajcie zatem bez obaw!