Tag: Serduszka na Walentynki

Dekoracje walentynkowe

Jak zrobić walentynkowe serduszka?

Dekoracje walentynkowe
Chyba nikt nie wyobraża sobie Walentynek bez serduszek. Jest to nierozłączna część tego dnia. Jedyne o czym musimy pamiętać, to uważać żeby nie przesadzić. Ważne też, aby nie odstawić fuszerki, tandeta to zdecydowanie nie nasz cel. Proponuję zrobienie pięknych, woskowych serduszek. Co stanowi o ich wyjątkowości? Otóż nie są to zwykłe wycięte z papieru serca. Serduszka proponowane poniżej prezentują się o wiele lepiej i bardziej elegancko. Ozdób nimi stół lub swój prezent dla sympatii.
Serwetki w serduszka na Walentynki

Jak zrobić serwetkę w serduszka na Walentynki?

Dekoracje walentynkowe

Chcesz przygotować romantyczną walentynkową kolację? Natrudziłeś się, ale już wiesz co przyrządzisz, aby pozytywnie zaskoczyć swoją sympatię. Pozostaje jednak jeszcze jeden problem – nakrycie. Chcesz, żeby było wyjątkowe i adekwatne do sytuacji. W takim razie serduszkowce serwetki są w sam raz dla Ciebie. Wystarczy kilka minut, aby je wyczarować i ozdobić nimi stół.

ozdobne serduszko na walentynki

Jak zrobić ozdobne serduszko na walentynki?

Prezenty na Walentynki
Chcesz zaskoczyć sympatię walentynkowym śniadaniem? Wcale nie musisz mieć do tego zdolności kulinarnych. Wystarczy, że odpowiednio ozdobisz niektóre elementy, na przykład łyżeczkę do kawy. Taki mały gest, a tak wiele znaczy. Gorąco polecam.
Walentynki

Jak zrobić serduszka na walentynki z wina?

Czerwone wino
Każde święto ma swój symbol. Walentynki kojarzą się z czerwonym serduszkiem. Podaruj swojej drugiej połówce czerwone serce z wina. Przygotuj deser na wyjątkowy dzień w roku, w którym okazujemy sobie miłość. Przekonaj się jak szybko i łatwo przygotujesz przekąskę na być może najgorętszy wieczór, który długo będziesz wspominać.


Podobne porady

Poranne wstawanie

Jak wstać rano?

Zaburzenia Snu
Wczesne wstawanie nie raz dało nam w kość. Niby wiemy, że musimy podnieść się do pracy, ale są takie dni (a zimą jest ich dużo więcej), że nie chce się kompletnie podnieść z łóżka. Jedyną motywacją jest obowiązek pojawienia się na swoim stanowisku pracy o konkretnej godzinie. Nie rzadko zdarza się tak, że wcześniej musimy jeszcze wyprawić dziecko do szkoły, któremu wstawanie rano też się pewnie nie uśmiecha. Czasami podniesienie się z łóżka o wczesnej porze to prawdziwe tortury. Dlatego też postanowiłam znaleźć kilka sposobów, jak sobie ułatwić tą czynność (tak, tak - ja też na początku nie wierzyłam, że coś takiego jak bezproblemowe wczesne wstawanie nie istnieje). Poniżej postanowiłam napisać na ten temat kilka słów, mini porad. Oto one. Mam nadzieję, że pomogą – przynajmniej niektórym z Was.
Kot na hamaku

Jak zrobić hamak dla kota?

Zabawki dla Kotów
Mały hamak może być dla Twojego kota przytulnym kącikiem. Jak wiadomo koty słyną z zamiłowania do leniuchowania w wygodnych miejscach. Mimo, że hamaki przeznaczone dla ludzi są konstrukcją bardzo prostą, to mają jednak parę elementów, które mogłyby być niebezpieczne dla kota. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby stworzyć bezpieczny i wygodny hamak, który Twój przyjaciel pokocha.
taca śniadaniowa

Jak zrobić tacę śniadaniową - tablica?

Sztuka i akcesoria
Każdy z nas marzy, by choć od czasu do czasu dostać śniadanie do łóżka. A śniadanie z miłą wiadomością zostawioną na tacy to podwójnie miła niespodzianka. Jeśli chcesz zrobić taką przyjemność bliskiej osobie, wystarczy, że przygotujesz zwykłą jajecznicę czy poranną kawę. Bo ważniejszy od posiłku jest sam gest. A w połączeniu ze słowami takimi jak np. “Miłego dnia!”, “Kocham Cię” czy nawet zwyczajnym “Smacznego!” to gwarancja dobrego humoru przez cały dzień.
Pomysł na skarpetkę

Jak zrobić oryginalne skarpetki na walentynki?

Specjalne okazje
Ciepłe skarpetki z serduszkiem będą doskonałym pomysłem jeśli zaczynasz mieć dosyć zimowego chłodu. Możesz je nosić w Walentynki (nie są one najseksowniejszym strojem, ale są zdecydowanie urocze),lub gdy spotkasz się ze swoim chłopakiem czy też kiedy tylko zechcesz. Albo oczywiście możesz schować je w swojej szufladzie na skarpetki i mieć miłą niespodziankę od czasu do czasu. Tak czy inaczej, są słodkie więc możesz je zakładać kiedy masz ochotę.