Tag: Szorty

piękne nogi na wiosnę

Jak zadbać o kolana, aby ładnie wyglądały w krótkiej spódnicy?

Inne zabiegi
Z dnia na dzień wiosna jest coraz bliżej. Co to oznacza dla nas, kobiet? Między innymi fakt, że zaczniemy ubierać się bardziej zwiewnie, lekko i krótko. Zapomniane kwieciste spódniczki i kolorowe szorty znów powrócą do łask. Jednak aby naprawdę ładnie wyglądać w krótkich ciuszkach musimy zadbać o wygląd naszych nóg i kolan. Po zimie nasze kolana są często suche i mają dziwny fioletowawy odcień. Co zatem zrobić, aby wyglądały pięknie?
Szorty

Jak zrobić szorty?

Na co dzień
Wakacje już blisko, a Ty zaczynasz zastanawiać się czy będzie Cię stać na wakacyjny wyjazd? Jeżeli nie zaczęłaś jeszcze oszczędzać, to jest to najwyższa pora. Tylko jak to zrobić? Wyjazdy wiążą się zawsze z ogromnymi kosztami. Same w sobie są bowiem drogie, ale również przygotowania do nich niemało kosztują. Jak tu zaoszczędzić, gdy jest tyle rzeczy do kupienia? To proste - musisz ciąć koszty jak możesz. Jak to zrobić? Np. kupuj mniej ubrań. "No tak, ale są rzeczy na wakacje niezbędne!" - pomyślisz. Owszem, jedną z takich rzeczy są szorty. Ciężko bez nich przeżyć upalne dni. Jednak bez obaw, szorty bardzo łatwo zrobić domowym sposobem. Nie trzeba ich kupować. Wbrew pozorom jest to duża oszczędność, gdyż krótkie spodnie nie kosztują wcale wiele mniej od długich.
szorty zimowe

Jak nosić szorty zimą?

Na co dzień
Zima zwykle zaskakuje nie tylko drogowców, ale nas wszystkich. Warto przygotować się do niej odpowiednio wcześniej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się czy zimą także powinnaś nosić szorty, a jeśli tak, to z czym wypadną najlepiej.


Podobne porady

szorty z koronką

Jak ozdobić szorty koronką?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Szorty i koronka to bardzo modne elementy, które muszą pojawić się nie tylko w naszej szafie, ale i na naszych ciałach. Super pomysłem jest połączenie szortów i koronki, poprzez naszycie jej na nogawki. Zobacz, jak to fajnie wygląda, gdy połączy się jeansy i subtelność koronki.