Tag: żywność spalająca tłuszcz

Szybsze spalanie tłuszczu

Co jeść aby spalić tłuszcz?·

Zdrowe Odżywianie
Jeśli chcesz spalić więcej tłuszczu to więcej jedz. Brzmi niedorzecznie? Podczas "głodowania" spowalnia się nasz metabolizm. Wchodzimy na niższe obroty i spalamy mniej kalorii. Po lekkim posiłku zaczynamy go trawić a trawienie wymaga energii. Oczywiście nie należy jeść produktów tłustych i wysokokalorycznych, tylko takie, które mają mniej kalorii, niż nasz organizm potrzebuje na ich spalenie jak np. marchewka, arbuz czy jabłko. Oprócz produktów niskokalorycznych warto wiedzieć, że spalimy więcej tłuszczu jedząc produkty wysokobiałkowe lub te, które zawierają kwasy Omega-3. Produktów, które spalają tłuszcz jest wiele - część z nich znajdziesz poniżej.


Podobne porady

tłuszcz na brzuchu

Jak spalić tłuszcz z brzucha?

Odchudzanie

Na brzuchu pojawiły się wałeczki? Marzysz o płaskim i umięśnionym brzuchu? Jeśli tak przeczytaj 3 proste porady, które pomogą ci osiągnąć sylwetkę marzeń.

Płatki pełnoziarniste

Jak jeść, aby schudnąć?

Zdrowe Odżywianie

To w jaki sposób jesz, co jesz i kiedy jesz wpływa na twój organizm, mówiąc mu, czy powinien magazynować tłuszcz czy go spalać i przemieniać na energię oraz czy powinien budować mięśnie, czy może je niszczyć.

zdrowa dieta

Jakie produkty spożywcze spalają tłuszcz?·

Odchudzanie
Pewnie pomyślisz, że tę cudowną właściwość mają wyłącznie rzeczy niesmaczne i w znacznej mierze niezjadliwe. Nic podobnego. To, co do tej pory uważałaś za twojego wroga okazuje się zdumiewająco skutecznie spalać zbędną tkankę tłuszczową. Przykład? Czekolada. Oczywiście koniecznie ciemna i pod żadnym pozorem nie w nadmiarze. Choć dla owocnej diety liczy się przede wszystkim kontrolowanie liczby spożywanych dziennie kalorii, istnieje kilka zaskakująco... smacznych produktów, które przyspieszają metabolizm pozwalając szybciej pozbyć się niechcianego tłuszczyku. Listę swych sprzymierzeńców poznasz podczas dalszej lektury.
płaski brzuch

Jak spalić tłuszcz z brzucha? 9 skutecznych ćwiczeń·

Ćwiczenia

Jeśli wciąż myślisz, że najlepszym sposobem na spalenie tłuszczu z brzucha jest robienie brzuszków, jesteś w olbrzymim błędzie. Płaski brzuch wymaga ćwiczeń angażujących różne partie mięśni. Dzięki zamieszczonemu poniżej treningowi już za dwa tygodnie będziesz mogła cieszyć się idealnym brzuszkiem i pięknie wyrzeźbioną talią. Znajdziesz tu ćwiczenia dla każdego stopnia zaawansowania. Gotowa podjąć wyzwanie?

bieganie

Trzy ćwiczenia, które pomogą spalić więcej tłuszczu niż bieganie

Ćwiczenia
Bieganie jest jedną z najbardziej ukochanych dyscyplin. Pomaga spalić kalorie, a dodatkowo pomaga walczyć ze stresem. Ponadto jogging nie wymaga żadnego specjalistycznego sprzętu, z wyjątkiem dobrych butów do biegania i kawałka wolnej przestrzeni. Niemniej jednak, nawet jeśli spala kalorie, to spala tylko 10 kalorii na minutę, podczas normalnego tempa. Dla ludzi, którzy chcą schudnąć szybciej lub po prostu chcą ćwiczyć coś bardzie wymagającego, bieganie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Osoby, którym zależy na efektach powinny spróbować alternatyw, które są bardziej skuteczne.