Tag: Jedzenie spalające tłuszcz

Szybsze spalanie tłuszczu

Co jeść aby spalić tłuszcz?·

Zdrowe Odżywianie
Jeśli chcesz spalić więcej tłuszczu to więcej jedz. Brzmi niedorzecznie? Podczas "głodowania" spowalnia się nasz metabolizm. Wchodzimy na niższe obroty i spalamy mniej kalorii. Po lekkim posiłku zaczynamy go trawić a trawienie wymaga energii. Oczywiście nie należy jeść produktów tłustych i wysokokalorycznych, tylko takie, które mają mniej kalorii, niż nasz organizm potrzebuje na ich spalenie jak np. marchewka, arbuz czy jabłko. Oprócz produktów niskokalorycznych warto wiedzieć, że spalimy więcej tłuszczu jedząc produkty wysokobiałkowe lub te, które zawierają kwasy Omega-3. Produktów, które spalają tłuszcz jest wiele - część z nich znajdziesz poniżej.
Płatki pełnoziarniste

Jak jeść, aby schudnąć?

Zdrowe Odżywianie

To w jaki sposób jesz, co jesz i kiedy jesz wpływa na twój organizm, mówiąc mu, czy powinien magazynować tłuszcz czy go spalać i przemieniać na energię oraz czy powinien budować mięśnie, czy może je niszczyć.

zdrowa dieta

Jakie produkty spożywcze spalają tłuszcz?·

Odchudzanie
Pewnie pomyślisz, że tę cudowną właściwość mają wyłącznie rzeczy niesmaczne i w znacznej mierze niezjadliwe. Nic podobnego. To, co do tej pory uważałaś za twojego wroga okazuje się zdumiewająco skutecznie spalać zbędną tkankę tłuszczową. Przykład? Czekolada. Oczywiście koniecznie ciemna i pod żadnym pozorem nie w nadmiarze. Choć dla owocnej diety liczy się przede wszystkim kontrolowanie liczby spożywanych dziennie kalorii, istnieje kilka zaskakująco... smacznych produktów, które przyspieszają metabolizm pozwalając szybciej pozbyć się niechcianego tłuszczyku. Listę swych sprzymierzeńców poznasz podczas dalszej lektury.