Tag: Odchudzanie ud

Szczupłe uda

Jak spalić tłuszcz z ud?

Cardio

Czy należysz do jednych z tych osób, które walczą z tłuszczem na udach? Tłuszcz na udach odkłada się dookoła ud oraz w okolicach pośladków. Zanim zaczniesz czytać dalej, musisz wiedzieć, że nie ma sposobu na to, aby spalić tłuszcz wyłącznie z ud. Aby schudnąć w udach, musisz stracić sporo tłuszczu w całym ciele - tylko w taki sposób odejmiesz sobie kilka centymetrów w udach. Jeśli chcesz schudnąć z ud, musisz oprócz ćwiczeń na nogi wykonywać również ćwiczenia odchudzające (kardio). Jeśli wydaje ci się, że po ćwiczeniach będziesz mieć jeszcze grubsze uda z powodu wzrostu masy mięśniowej, to nie denerwuj się - jeśli ćwiczenia będą wykonywane prawidłowo, to stracisz niechciany tłuszczyk i centymetry.

Szczupłe uda

Jak odchudzić uda?

Pielęgnacja skóry
W zależności od typy figury, kobiety mają zazwyczaj dwa poważne problemy. Panie o figurze typu jabłko walczą w oponką wokół brzucha, natomiast panie z figurą typu gruszka rozpaczają z powodu ud i pośladków. O ile na brzuch jest sporo sposobów i porad, a jego zgubienie jest całkiem realne, o tyle uda są już poważniejszym problemem.


Podobne porady

chude łydki

Kilka sposobów, aby skutecznie odchudzić łydki

Odchudzanie
Na pewno nie raz czułaś się źle ubierając sukienkę i płaskie buty, które niestety nie dodają nam uroku w porównaniu ze szpilkami. Szpilki oraz buty na obcasie mają to do siebie, że wysmuklają nogi, dzięki temu wyglądają na chudsze i zgrabniejsze. Czasami jednak sytuacja wymaga od nas, że musimy ubrać buty na płaskiej podeszwie. U niektórych kobiet może to powodować dyskomfort i brak pewności siebie wynikający z tego, że ich łydki i kostki są grubsze, niż by chciały. Pewnie większości z was wydaje się, że jedynym sposobem, aby zakryć ten mankament są spodnie. A jednak, istnieje kilka sposobów, które pomogą pozbyć się problemu. Poniżej znajdziesz parę bardzo prostych rozwiązań, które przywrócą ci pewność siebie!