Tag: Abażur do lampki nocnej

abażur do lampy

Jak dopasować abażur do lampy?

Materiały i elementy dekoracyjne
Każdy kto kiedyś wybrał się na zakupy w poszukiwaniu abażuru może potwierdzić, że dobór odpowiedniego wzoru jest zaskakująco trudny. Mamy do wyboru niekończące się wariacje na temat kolorów, wzorów, rozmiarów, stylów, nie wspominając już o podstawie lampy, którą też możemy zmieniać jak tylko nam się podoba. Niektórzy podają, że należy zmierzyć odpowiednio wysokość podstawy lampy i porównać ją z wysokością abażuru, ale tak naprawdę nie ma sprawdzonego sposobu na wybór abażuru i koniec końców wszystko jest wynikiem naszego gustu i tego co nam się podoba, a co nie. Poniżej jednak znajdziecie kilka wskazówek, które sprawią, że będzie nam łatwiej wybrać odpowiedni abażur.
lampa w geometryczne wzory

Jak ozdobić abażur lampy geometrycznym wzorem?

Sztuka i akcesoria
Znudził ci się zwykły jednokolorowy abażur twojej lampy? Zobacz, jak w prosty sposób można go odmienić raz na zawsze. Cała tajemnica tkwi w jednym, jedynym przedmiocie, który do tego wykorzystasz. Kilka chwil, szczypta cierpliwości i już dziś wieczorem twoja lampa zyska zupełnie nowe oblicze. Do dzieła!
lampka z abazurem

Jak szybko wyczyścić abażur w lampce nocnej?

Nietypowe zastosowania
Abażur twojej nocnej lampki zbiera kurz i brud dokładnie w ten sam sposób jak pozostałe przedmioty w sypialni. Jest go jednak znacznie trudniej wyczyścić. Szczególnie w przypadku jasnych materiałów. Mamy jednak da ciebie prosty sposób, aby odświeżyć twój abażur, nie narażając go na uszkodzenia i plamy.