Tag: Kręcone włosy

falowane włosy

Jak pofalować proste włosy?

Stylizacja fryzur
Jeśli masz naturalnie proste włosy i jakoś nigdy nie masz czasu lub chęci, aby je sobie pokręcić warto pomyśleć jednak, aby ten czas i chęci znaleźć. Pofalowanie włosów, które zawsze nosisz proste może całkowicie odmienić Twój wizerunek. Proste włosy można pofalować na kilka sposobów.

Sposoby na kręcenie włosów

Fryzury okolicznościowe
Marzysz o pięknych lokach? Nie zostałaś jednak obdarzona nimi przez naturę, a jak je zrobić - tego nie wiesz. Próbowałaś już kilku sposobów, ale jakoś nigdy nie wychodziło tak jak powinno. Spokojnie, mimo, iż są włosy bardziej i mniej podatne na kręcenie, to każdy rodzaj włosa da się zakręcić. Każdy potrzebuje jednak innej metody i preparatów, aby to uzyskać. Wypróbuj kilka z nich, a na pewno za którymś razem uzyskasz odpowiedni efekt. Jeżeli Twoje włosy łatwo się kręcą, nie niszcz ich. Poznaj bezpieczne metody, które zagwarantują Ci piękne loki.

Jak utrzymać efekt naturalnie kręconych włosów?

Fryzury
Jeżeli masz kręcone włosy lub inne, ale kręcisz lokówką czy wałkami musisz szczególnie o nie zadbać. Ważne jest, aby twoje loki nie wyglądały na posklejane i zaniedbane tylko były bujnymi falami.
Sposób na kręcone włosy

Jak pielęgnować kręcone włosy?

Pielęgnacja włosów
Loki mogą być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Kiedy kręcą się w odpowiedni sposób i ładnie układają, są super, ale zazwyczaj po jednej zdrowo przespanej nocy bujna i dumna grzywa fali potrafi opaść lub, co gorsza, zamienić się w kołtun. Wejdź zatem do świata ananasowania! Zabieg ten ma nie tylko śmieszną nazwę. To najlepszy sposób na zachowanie fal i loków na długie dni, bez konieczności codziennego mycia i układania włosów. Oto jak to osiągnąć.
Odżywka do kręconych włosów

Odżywka do kręconych włosów

Pielęgnacja włosów
Włosy kręcone wymagają specjalnej pielęgnacji. Łatwo przesuszyć je i w ten sposób doprowadzić do puszenia się. Często osoby z kręconymi włosami mają problem z powstającymi kołtunami i mają trudności z rozczesaniem loków. Aby odpowiednio zadbać o kręcone włosy, zastosuj odżywkę do włosów kręconych. Przepis na jej przygotowanie znajdziesz poniżej.


Podobne porady

falowane włosy

Jak zrobić fale na włosach?

Stylizacja fryzur
Masz proste, przyklapnięte włosy? Chcesz im nadać trochę życia? Pofaluj je, a twoja fryzura zyska zaskakujący blask i świeżość. Bez wątpienia przyciągniesz niejedno męskie spojrzenie. Dodatkowym atutem tej fryzury jest to, że doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Wbrew pozorom nie musisz posiadasz specjalnych umiejętności, by się tak uczesać. Wystarczy dosłownie kilka chwil, by twoje włosy wyglądały niesamowicie.
Delikatne fale na włosach

Jak zrobić delikatne fale?·

Stylizacja fryzur
Stworzenie cudownych fal na włosach wcale nie jest takie trudne. Aby je zrobić wystarczy najzwyklejsza w świecie lokówka i niesklejający włosów lakier.
falowane włosy

Jak pofalować włosy lokówką?

Stylizacja fryzur
Czasami oglądasz zdjęcia różnych gwiazd, które mają pięknie pofalowane włosy i marzysz by też takie mieć. Niestety twoja lokówka wydaje się nie rozumieć twoich potrzeb i zamiast włosy falować za bardzo je kręci. Może podchodzisz do tego od złej strony? Przejrzyj poniższy instruktaż, aby dowiedzieć się jak w prawidłowy sposób zrobić fale na włosach.