Tag: Sos do makaronu

sos marinara

Jak zrobić pomidorowy sos marinara?

Sosy i Dipy
Wszyscy znamy doskonale pomidorowy sos bolognese. Ale czy ktoś z Was słyszał o sosie marinara? Oba sosy są pomidorowe, ale jednocześnie dzięki dodanym składnikom zupełnie inne. Sos marinara coraz pewniej wchodzi do naszych kuchni. Jeśli więc nie próbowałeś jeszcze tego sosu, podaję przepis poniżej. Naprawdę warto.
Sos pomidorowy do makaronu

Jak zrobić sos pomidorowy do makaronu?·

Sosy i Dipy
Jeśli nie masz czasu na długie gotowanie obiadu to wypróbuj ten prosty sos pomidorowy do makaronu "marinara". W przeciwieństwie do innych sosów, które dusi się po 2 godziny, ten zrobisz w niecałe 15 minut.
sos alfredo

Jak zrobić sos alfredo?

Sosy i Dipy
Makaron z sosem alfredo to coraz popularniejsze danie. A wiele plusów, a wśród nich smak, prostota i szybkość w przygotowaniu. Nada się na każdą kieszeń i na każde podniebienie. Koniecznie musicie wypróbować.
sos serowy do makaronu

Jak zrobić sos serowy do makaronu?

Sosy i Dipy
Każdy z nas powinien znać jakąś potrawę na leniwe dni, kiedy nie mamy ochoty iść na zakupy i cały dzień spędzać w kuchni. Makaron z serem jest klasycznym daniem - jest wygodne i szybkie do zrobienia, smaczne i niedrogie. Szczególnie lubiane przez dzieci, ale z pewnością posmakuje również rodzicom. W kilka chwil wyczarujesz sycący obiad dla całej rodziny. Poniżej znajdziecie przepis na pyszny sos serowy do makaronu. Smacznego!

Jak zrobić makaron z sosem orzechowo - kokosowym?

Makarony
Ten makaron smakuje zupełnie inaczej od tradycyjnego. Najlepszy jest na gorąco, jednak możesz go wziąć również ze sobą na wynos np. do pracy i zjeść na zimno.
domowy sos do makaronu

Jak zrobić prosty sos do makaronu?

Sosy i Dipy
Szukasz prostego przepisu na domowy sos do makaronu? Ten właśnie taki jest. Z jego wykonaniem poradzi sobie nawet największy kuchenny antytalent. Nie musisz zatem martwić się, że coś ci się nie uda, ani też sięgać gotowy produkt. Bo przecież nie ma to jak sos własnej roboty. Wszystkie sklepowe, które jadłeś do tej pory nie mają co się z nim mierzyć. Sos zrobiony według tego przepisu doskonale będzie komponował się nie tylko z makaronem, ale także z ryżem czy wszelkimi kaszami. Możesz do niego dodać mięso, ale nie jest to konieczne.


Podobne porady

Jak zrobić sos marinara?

Sosy i Dipy
Coraz częściej decydujemy się na zakup gotowych sosów do pizzy czy makaronów zapominając, że po pierwsze - zawierają one mnóstwo sztucznych dodatków, po drugie - są dość drogie a po trzecie - w prosty sposób możemy je zrobić w domu.

Jak robić spaghetti z krewetkami w sosie Alfredo?

Makarony
Sos Alfredo znakomicie smakuje z każdym rodzajem mięsa oraz owoców morza. Zrobisz go bardzo szybko i z prostych składników, które z pewnością masz w lodówce.