Tag: Zabawki z filcu

muchomorek z filcu

Jak zrobić muchomora z filcu?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Ten uroczy muchomorek ucieszy każdego. Można podarować go komuś w prezencie lub zrobić z niego śliczną dekorację. Jeśli chcesz, wykorzystaj różne kolory i rozmiary filcowych elementów i przygotuj wielkie grzybobranie.

Jak uszyć maskotkę z filcu - Spongebob?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
"Kto ananasowy pod wodą ma dom?" - zadaj to pytanie dowolnemu dziecku a z radością odkrzyknie "Spongebob Kanciastoporty". Ta kreskówkowa postać już od dawna jest ubóstwiana przez dzieci. Spongebob jest wesołą i trochę niemądrą gąbką, która razem ze swoim przyjacielem - rozgwiazdą Patrykiem przeżywa wyjątkowe przygody. Dzieci uwielbiają go i zapewne większość byłaby zachwycona, gdyby mogła go mieć zawsze ze sobą pod postacią maskotki. Ze względu na popularność tej postaci, takie zabawki niestety są naprawdę drogie. Co zrobić gdy dziecko zobaczy podobną zabawkę i będzie chciało własnego Spongeboba? Oczywiście uszyć go. Wbrew pozorom nie jest to bardzo trudne, ponieważ jako gąbka Spongebob ma bardzo regularne kształty. Wystarczy trochę cierpliwości i pracy.
rabata z filcu

Jak zrobić rabatę dla dziecka z filcu i pudełka?

Projekty dla dzieci
Twoje dziecko do udanej zabawy nie potrzebuje gadającego Furby'ego, willi dla lalki Barbie, ani najnowszego PlayStation. Najwspanialszy prezent możesz zrobić mu sama. Rabata z filcu sprawi twojej pociesze mnóstwo radości. Nie mniej przyjemne będzie przygotowanie tej zabawki. Choć jest to dość pracochłonne, efekt wart jest starań.