Tag: Wygładzanie zmarszczek

eliksir młodości

Jak zrobić eliksir młodości?

Pielęgnacja skóry
Naturalnym eliksirem młodości jest witamina E, która dodaje nam między innymi żywotności, witalności, energii do życia, wygładza zmarszczki, wpływa pozytywnie na regenerację naskórka. Jednak bezmyślne przyjmowanie witaminy E w tabletkach nie daje tak dobrych efektów jak eliksir witaminowy, który przygotujemy w domu. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać eliksir bogaty w witaminę E.
Wygładzanie skóry w Photoshopie

Jak wygładzić skórę w Photoshopie?

Fotografia Artystyczna
Retuszowanie twarzy na zdjęciach jest bardzo prostym zadaniem. W Photoshopie można bez problemu zmienić kolor skóry, wygładzić zmarszczki czy usunąć przebarwienia, blizny i pryszcze. Poniżej przedstawiam instrukcję wygładzania skóry twarzy krok po kroku wraz ze zdjęciami. Dzięki tej prostej metodzie skóra twarzy będzie wyglądać młodo i pięknie.


Podobne porady

Senior

Jak wykonywać ćwiczenia pobudzające krążenie?

Choroby Serca
Ćwiczenia pobudzające pracę serca są wskazane nie tylko dla osób cierpiących na choroby układu krążenia, ale także dla tych którzy pragną pozbyć się fałdek na brzuchu. Zastanawiasz się jakie ćwiczenia pobudzające krążenie wykonywać, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Poniżej znajdziesz przykładowe ćwiczenia. Możesz je dopasować do swoich możliwości oraz wykorzystać jako inspirację do stworzenia własnego harmonogramu ćwiczeń.
dłuższe życie

Jak żyć dłużej?

Seniorzy
Średnia długość życia wzrasta każdego roku. Średnia długość życia kobiet to 80 lat zaś mężczyzn 75. Chcesz jednak żyć jeszcze dłużej? Jeśli tak to zapoznaj się z poniższym przewodnikiem długiego życia.
Magnesy na lodówkę ze zdjęciami

Jak dopasować zdjęcie do ramki w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Czy podobają ci się takie magnesiki ze zdjęciami na lodówkę? Są przepiękne! Aby je zrobić trzeba mieć kilka dziwnych rzeczy takich jak np. samoprzylepną taśmę magnetyczną czy biały marker ale to wszystko można kupić w Internecie. A jak już raz kupimy to będziemy mogły zrobić tysiące takich ślicznych magnesików i obdarować nimi całą rodzinę i przyjaciół.
wygładzanie ust

Jak wygładzić usta?

Pielęgnacja cery
Suche i popękane usta często psują nasz makijaż i ogólnie nasz wygląd. Chcemy wyglądać pięknie, a niestety nie da się. Szminka czy błyszczyk nałożone na popękane usta nie prezentują się dobrze. Dlaczego nasze usta pękają i pierzchną? Przyczyn jest wiele, chociażby suche powietrze, oblizywanie warg na wietrze lub chłodzie, klimatyzowane pomieszczenia, odwodnienie, przegryzanie warg. Niestety w tych okolicznościach wszyscy jesteśmy narażeni na spierzchnięte i popękane usta. Należy więc o nie dbać, nie tylko od okazji,ale regularnie. Jak to zrobić? Jeden ze skutecznych (co należy podkreślić) sposobów znajdziesz poniżej.
Nałęczów zwiedzanie

Nałęczów - co warto zobaczyć?

Sanatoria i Uzdrowiska
Na sercowe kłopoty… Nałęczów! To jedyne w Polsce uzdrowisko o profilu wyłącznie kardiologicznym. Leczy się tu przede wszystkim chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze, nerwice serca i stany ogólnego wyczerpania psychofizycznego. Jednak nie samymi chorobami człowiek żyje! W ostatnich latach Nałęczów stał się celem weekendowych wypadów dla mieszkańców głównie Małopolski i Mazowsza. Już w 1897 roku „Przewodnik dla leczących się i lekarzy” wymieniał wiele tras spacerowych na cele bliższych i dalszych wycieczek nie tylko dla kuracjuszy.
tańsze oferty dla seniorów

8 tańszych ofert dla seniorów

Planowanie Finansów
W budżecie emeryta liczy się każdy grosz! Dlatego warto wiedzieć jak najwięcej o wszelkich zniżkach. Podpowiadamy, jakie oferty są korzystne i jak sprawdzić, czy nie kryją pułapek. Wprawdzie po marcowej waloryzacji w ZUS-ie świadczenia dla emerytów wzrosły, ale podwyżki są nieodczuwalne w portfelach! Najniższa emerytura wzrosła zaledwie o kilka złotych i wynosi 844,45 zł, dodatek pielęgnacyjny dla osób, które ukończyły 75 lat – 206,76 zł, tyle samo dodatek kombatancki. Dlatego osoby starsze powinny korzystać z pomocy, którą oferuje państwo i instytucje prywatne – z ulg ustawowych i handlowych! Większość zniżek i form pomocy należy im się ze względu na wiek, niektóre z powodu niskich dochodów. Jednak niektórym handlowym ofertom trzeba się uważnie przyglądać, by korzystając ze zniżki... nie przepłacić! Oto nasze wskazówki, jak zaoszczędzić.