Tag: ćwiczenia Kegla

mięśnie kegla

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Sport w ciąży
Mięśnie Kegla to mięsień łonowo-guziczny odpowiedzialny za kontrolę i podtrzymanie dnia miednicy i pęcherza. Mięśnie te mają również olbrzymi wpływ na doznania seksualne. Ćwiczenia te powinny wykonywać wszystkie kobiety bez względu na wiek. Mocne mięśnie Kegla to rewelacyjny seks, mniej bolesny i łatwiejszy poród jak również prawie 100% gwarancja że w późniejszych latach swojego życia unikniemy problemów związanych z nietrzymaniem moczu.
Para całująca się w łóżku

Ćwiczenia Kegla dla mężczyzn

Poradnik Seksualny
Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o mięśniach Kegla z pewnością wiesz, że dzięki nim można kontrolować wytrysk oraz wzmocnić doznania podczas orgazmu. Mówi się również, że mężczyźni którzy mają mocne mięśnie Kegla mają wielką szansę na wielokrotny orgazm. Warto zatem trochę poćwiczyć, prawda?
taniec brzucha

Jak wyćwiczyć mięśnie Kegla?

Poradnik Seksualny
Mięśnie Kegla to potoczna nazwa mięśniami przepony miedniczej. Zapewne niejednokrotnie już o nich słyszeliśmy, jak i o ich wpływie na doznania seksualne u obojga partnerów. Warto jednak dodać, że kondycja tych mięśni ma wpływ na łatwiejszy poród oraz zapobiega problemom z trzymaniem moczu po porodzie.
Miłość w łóżku

Jak wzmocnić mięśnie Kegla mężczyzn?

Poradnik Seksualny
Kontrolowanie wytrysku jest ogromnym i wstydliwym problemem dla wielu mężczyzn. Zastanawiają się nad tym jak nad nim zapanować i co zrobić aby móc prowadzić normalne życie erotyczne. Oczywiście jest rozwiązanie. Przede wszystkim musisz wypracować swoje mięśnie Kegla zwane inaczej mięśniami PC. Mięśnie Kegla pozwalają kontrolować przepływ moczu i nasienia a także twardość penisa podczas erekcji. Mięśnie te są bardzo ważne. Dobrze wyćwiczone dają pewność, że sprawność twojego członka będzie równie świetna w późniejszych latach z czym problem ma wielu mężczyzn. Dużym plusem możliwości ćwiczenia tych mięśni jest to że możesz je trenować praktycznie w każdej sytuacji i miejscu i nikt nie będzie o tym wiedział. Dzięki dobrze wyćwiczonym mięśniom Kegla będziesz miał o wiele lepszy seks, będziesz mógł kontrolować wytrysk a ilość nasienia będzie o wiele większa.
ćwiczenia wzmacniające dno miednicy

Jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy?

Ćwiczenia
Czy wiesz, że o regularnych ćwiczeniach dna miednicy powinna pamiętać każda kobieta? A już szczególnie ważne są one dla kobiet przygotowujących się do macierzyństwa i świeżo upieczonych mam. Dzięki nim bowiem mięśnie miednicy będą nie tylko wzmocnione, ale i uelastycznione. Poprawi się także ukrwienie tkanek. Oto kilka łatwych do wykonania ćwiczeń wzmacniających dno miednicy. Rób je każdego dnia, a zmniejszysz ryzyko komplikacji przy porodzie, łatwiej wrócisz do formy i nie będziesz mieć kłopotów z nietrzymaniem moczu.
wysiłkowe nietrzymanie moczu

Jak leczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu za pomocą ćwiczeń?

Choroby Układu Moczowego
Zaczyna się sezon przeziębień, a to oznacza katar, kaszel, kichanie. Częsty jest widok kobiet, które, gdy muszą zakaszleć, zatrzymują się i odruchowo krzyżują nogi. Tego już nie widać, ale zaciskają przy tym mięśnie miednicy. Wszystko dlatego, że kaszel wywołuje u nich dodatkową dolegliwość: wysiłkowe nietrzymanie moczu. To najczęstszy rodzaj nietrzymania moczu (NTM) u kobiet. Z tego artykułu dowiesz się więcej na temat tej przypadłości oraz poznasz najmniej inwazyjny sposób jej leczenia.
ćwiczenia mięśni Kegla

Ćwiczenia mięśni Kegla

Choroby Układu Moczowego
Ćwiczenia mięśni Kegla powinna znać i regularnie wykonywać każda z nas, zwłaszcza przy kłopotach z nietrzymaniem moczu. Mięśnie te odgrywają również bardzo istotną rolę w celu zapewnienia satysfakcjonujących doznań seksualnych. Regularnie wykonuj zamieszczony poniżej zestaw ćwiczeń, a zapewnisz sobie wolne od trosk życie i pożycie.


Podobne porady

nietrzymanie moczu

Naturalne sposoby na nietrzymanie moczu·

Choroby Układu Moczowego
Nietrzymanie moczu to kłopotliwa przypadłość, która dotyka coraz większej liczby osób. 75-80% z nich stanowią kobiety. W zależności od przyczyny można ją leczyć farmakologicznie lub chirurgicznie, jednak istnieją inne, mniej inwazyjne opcje. Ćwiczenia, zmiana stylu życia, odpowiednio dobrane suplementy diety – to tylko niektóre naturalne sposoby na nietrzymanie moczu. Poniżej znajdziesz 12 najbardziej skutecznych. Wypróbuj je.
mięśnie kegla

Co warto wiedzieć o mięśniach Kegla?

Zdrowie Seksualne
Mięśnie Kegla to mięśnie dna miednicy, które wyćwiczone ułatwiają poród i przyspieszają dojście do formy po porodzie, zmniejszają ryzyko nieprzyjemnych dolegliwości jak nietrzymanie moczu oraz skutecznie zwiększają satysfakcję seksualną.