Tag: Ozdoby ze spinaczy

spinacz w kształcie serca

Jak zrobić spinacz w kształcie serca?

Prezenty na Walentynki
Jeśli chcesz zaskoczyć swoją sympatię i stać Cię na miły, romantyczny gest uważnie przyjrzyj się tej propozycji. Idealnie jeśli Twoja sympatia jest małym molem książkowym. A może ma własną firmę, lub po prostu w pracy używa często spinaczy do spięcia różnych dokumentów? Zamień więc zwykłe spinacze na spinacze serduszkowe i podrzuć.


Podobne porady

klamerki do bielizny

Jak kreatywnie wykorzystać klamerki do bielizny?

Inne projekty i wyroby
Klamerki, czy też spinacze do bielizny i ubrań w ogóle mają z góry określone zadanie – służą nam do wieszania wypranych ubrań na sznurkach do prania. Ale można je z powodzeniem wykorzystać do różnych innych rzeczy, aby pomogły nam w codziennym życiu. Przekonajcie się sami.
klucz na walentynki

Jak zrobić walentynkowy klucz do jej/jego serca?

Prezenty na Walentynki
Walentynki są tuż za rogiem. Nie ma na co czekać. Trzeba pomyśleć nad jakimś prezentem. Najlepiej niekonwencjonalnym. Dlatego proponuję zrobienie klucza do serca ukochanej lub ukochanego. Potrzebne Ci będą do tego stare, nieużywane drobiazgi, które tylko plączą się po szufladach. W połączeniu z paroma innymi rzeczami możesz stworzyć coś naprawdę designerskiego. Kto w końcu otrzymuje w prezencie klucz do czyjegoś lub własnego serca?
walentynkowe doniczki

Jak zrobić walentynkowe doniczki?

Prezenty na Walentynki
Jak zamienić dom w walentynkową oazę miłości? Nie trzeba kupować żadnych wymyślnych, drogich ozdób i gadżetów. Wystarczy odrobina pomysłowości i chęci, aby zamienić zwykłe przedmioty w walentynkowe ozdoby. Na przykład można w małych doniczkach 'zasadzić' serduszka. Jak? Odpowiedź znajduje się poniżej.
prezent na walentynki - ramka

Jak zrobić prezent walentynkowy – ramka serc?

Prezenty na Walentynki
Walentynki są tuż za rogiem. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na walentynkowy prezent przyjrzyj się bliżej mojej propozycji. Projekt bez wątpienia niesamowity i oryginalny. Polecam gorąco dla każdego, jest bardzo prosty.
bigle ze spinaczy

Jak zrobić bigle ze spinaczy biurowych?

Robienie biżuterii
Okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jednym słowem dla chcącego nic trudnego. Po co kupować bigle, skoro możesz je w bardzo prosty sposób zrobić sama. Wystarczą spinacze biurowe i szczypce. Tak, to naprawdę jest takie proste, że aż dziwne.
kolczyki ze spinaczy i muliny

Jak zrobić kolczyki ze spinaczy i muliny?

Robienie biżuterii
Bardzo prosty i tani sposób na modne i niepowtarzalne kolczyki. Dzięki zwykłemu spinaczowi biurowemu i mulinie możesz zrobić kolczyki, jakich nigdzie nie kupisz, a jeśli nawet to wcale nie za małą cenę. A nie ma to jak satysfakcja z tego, że coś się samemu zrobiło. Jest to też świetny pomysł na prezent.
żyrandol z klamerek

Jak zrobić żyrandol z klamerek do bielizny?

Materiały i elementy dekoracyjne
Żyrandol z klamerek do bielizny? Czemu nie! Idealny pomysł na żyrandol w pralni. Ale nie tylko. Możesz go przecież powiesić gdzie tylko chcesz. Zobacz jak w niewiarygodnie prosty sposób można sobie zrobić taki żyrandol. A jeśli masz inne pomysły co można powiesić na takiej siatce zamiast klamerek, zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzach.