Tag: Drzewko z bibuły

drzewko z gałązek i bibuły

Jak zrobić drzewko z gałązek i bibuły?

Materiały i elementy dekoracyjne
Zbliża się wiosna. Mówcie co chcecie, ale jest bliżej niż dalej. Trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Nie tylko psychicznie i mentalnie. Nie tylko przeorganizować szafę. Trzeba też w naszych własnych domach dodać gdzieniegdzie tej 'wiosny'. A jakiż będzie lepszy ku temu sposób niż właśnie wiosenne kwiatki, które kojarzą się nam przecież z tym, że przyroda znów budzi się do życia z zimowego snu.


Podobne porady

Drzewko Bonsai

Jak pielęgnować drzewko bonsai?

Podstawy Ogrodnictwa
Bonsai to wywodząca się z Chin sztuka miniaturyzacji drzew. Hodowla drzewek bonsai jest trudna oraz wymagająca sporej dawki cierpliwości. Jednak warto poświęcić odrobinę swojego cennego czasu, ponieważ efekt końcowy jest zaskakujący. Żeby drzewko wyglądało ładnie i miało odpowiedni kształt nie możemy zapominać o jego przycinaniu i wykonywaniu innych ważnych czynności. Poniżej znajdziecie wskazówki, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości dotyczące pielęgnacji drzewek bonsai.
świąteczne drzewko

Jak zrobić świąteczne drzewko z bombek choinkowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli nie wiesz co zrobić z nadmiarem bombek choinkowych lub żal Ci wyrzucać stare bombki, albo po prostu masz ochotę zrobić coś kreatywnego mam dla Ciebie propozycję. Świąteczne drzewko z bombek choinkowych. Będzie to niesamowita ozdoba na okno, komodę a nawet świąteczny stół. Tylko popatrz.
Jak zrobić drzewko ze sztucznych kwiatów

Jak zrobić drzewko ze sztucznych kwiatów?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli podobają Ci się kule z kwiatów nie musisz już chodzić i do nich wzdychać. Też możesz taką mieć! I wcale nie mam na myśli kupna. Zrób swoje własne drzewko już dziś. To naprawdę nic trudnego,a nadaje się również na prezent, tym bardziej cenny, bo wykonany samodzielnie.
drzewko na biżuterię

Jak zrobić drzewko na biżuterię?

Rękodzieła drewniane
Każda z nas z czasem gromadzi coraz więcej biżuterii. Rodzi się wówczas problem, bo nie wiemy gdzie trzymać tą nagromadzoną biżuterię. Kupowanie kolejnych szkatułek, gdzie kolczyki będą mieszać się ze sobą, z naszyjnikami i bransoletkami to nie jest zbyt szczęśliwy pomysł. Super pomysłem na przechowywanie kolczyków są drzewka, na których możesz sobie powiesić kolczyki i mieć pełny dostęp do nich. Zamiast kupować przynieś do domu kilka gałązek z ogrodu i zrób sobie własne drzewko. Instrukcja poniżej.
Drzewko kawowe

Jak zrobić drzewko kawowe?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Drzewko kawowe to pomysł na nietypowe wykorzystanie kawy. Drzewko kawowe jest bardzo dekoracyjne oraz pięknie pachnie. Poniżej znajdziesz tutorial który pomoże ci wykonać taką ozdobę krok po kroku.
renifer z gałązek

Jak zrobić renifera z gałązek?

Choinka
Ręcznie robione ozdoby świąteczne sprawiają największą satysfakcję. To nieprawda, że w ich przygotowanie trzeba inwestować dużo czasu i pieniędzy. Kłamstwem jest, że do ich wykonania potrzebujesz wymyślnych elementów i wysoko rozwiniętych zdolności manualnych. Skąd to wiem? Ponieważ zrobiłam renifera według zamieszczonej tutaj instrukcji. Wystarczyło mi do tego kilka kawałków drewna, klej i wkrętak. Nie wierzysz? Przekonaj się sama.
Jak odnowić świąteczne drzewko?

Jak odnowić świąteczne drzewko?

Choinka
Jeżeli twoje świąteczne drzewko jest stare i zaniedbane, nie musisz się go pozbywać. Zamiast wydawać pieniądze na nową choinkę, kup farbę oraz kilka ozdób i odnów stare drzewko. Jest to z pewnością tańszy sposób, jednak nie oznacza to, że drzewko nie będzie piękne.