Tag: Wiosenne dekoracje z papieru

drzewko z gałązek i bibuły

Jak zrobić drzewko z gałązek i bibuły?

Materiały i elementy dekoracyjne
Zbliża się wiosna. Mówcie co chcecie, ale jest bliżej niż dalej. Trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Nie tylko psychicznie i mentalnie. Nie tylko przeorganizować szafę. Trzeba też w naszych własnych domach dodać gdzieniegdzie tej 'wiosny'. A jakiż będzie lepszy ku temu sposób niż właśnie wiosenne kwiatki, które kojarzą się nam przecież z tym, że przyroda znów budzi się do życia z zimowego snu.


Podobne porady

Drzewko Bonsai

Jak pielęgnować drzewko bonsai?

Podstawy Ogrodnictwa
Bonsai to wywodząca się z Chin sztuka miniaturyzacji drzew. Hodowla drzewek bonsai jest trudna oraz wymagająca sporej dawki cierpliwości. Jednak warto poświęcić odrobinę swojego cennego czasu, ponieważ efekt końcowy jest zaskakujący. Żeby drzewko wyglądało ładnie i miało odpowiedni kształt nie możemy zapominać o jego przycinaniu i wykonywaniu innych ważnych czynności. Poniżej znajdziecie wskazówki, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości dotyczące pielęgnacji drzewek bonsai.
świąteczne drzewko

Jak zrobić świąteczne drzewko z bombek choinkowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli nie wiesz co zrobić z nadmiarem bombek choinkowych lub żal Ci wyrzucać stare bombki, albo po prostu masz ochotę zrobić coś kreatywnego mam dla Ciebie propozycję. Świąteczne drzewko z bombek choinkowych. Będzie to niesamowita ozdoba na okno, komodę a nawet świąteczny stół. Tylko popatrz.
drzewko z filcu

Jak zrobić drzewko z filcu?

Materiały i elementy dekoracyjne
Drzewka pięknie ozdabiają nasze wnętrza. Nadają im charakter, a nierzadko poprzez różną kolorystykę ożywiają niejedno pomieszczenie. Idealnie nadają się też na prezent. Zobacz jak możesz sama przygotować takie drzewko. Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, dzięki którymi Ty będziesz miała swoje własne filcowe drzewko.
Jak zrobić drzewko ze sztucznych kwiatów

Jak zrobić drzewko ze sztucznych kwiatów?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli podobają Ci się kule z kwiatów nie musisz już chodzić i do nich wzdychać. Też możesz taką mieć! I wcale nie mam na myśli kupna. Zrób swoje własne drzewko już dziś. To naprawdę nic trudnego,a nadaje się również na prezent, tym bardziej cenny, bo wykonany samodzielnie.
renifer z gałązek

Jak zrobić renifera z gałązek?

Choinka
Ręcznie robione ozdoby świąteczne sprawiają największą satysfakcję. To nieprawda, że w ich przygotowanie trzeba inwestować dużo czasu i pieniędzy. Kłamstwem jest, że do ich wykonania potrzebujesz wymyślnych elementów i wysoko rozwiniętych zdolności manualnych. Skąd to wiem? Ponieważ zrobiłam renifera według zamieszczonej tutaj instrukcji. Wystarczyło mi do tego kilka kawałków drewna, klej i wkrętak. Nie wierzysz? Przekonaj się sama.
gwiazdki z gałazek

Jak zrobić świąteczną dekorację z gałązek?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Proste dekoracje do domu, które nie wymagają dużych nakładów finansowych. Potrzebne będą gałązki, klej na gorąco i ozdobny sznurek.
pędzle z gałązek

Jak zrobić pędzle dla dzieci z gałązek?

Zabawy dla Dzieci
Tworzenie własnych pędzli malarskich z natury jest łatwe i przyjemne. To świetna zabawa dla dzieci, nawet w trakcie robienia pędzli z igieł sosnowych czy innych gałązek. Pędzle można wykonać z wielu różnych materiałów, które z łatwością znajdziesz w swoim ogrodzie. Wykorzystaj liście z drzew zimozielonych. Jeśli nigdy tego nie robiliście, to jest to dobry moment.