Tag: Mycie włosów na sucho

suchy szampon

Jak zrobić suchy szampon do włosów?

Pielęgnacja włosów
Co prawda nic nie odświeży włosów tak jak porządne mycie, ale czasem po prostu jest ono niemożliwe. Jeśli jesteś na kempingu lub nie masz dostępu do łazienki lub bieżącej wody, nie oznacza to, że musisz męczyć się z tłustymi włosami. Możesz samodzielnie przygotować suchy szampon do włosów, który przynajmniej doraźnie rozwiąże twoje problemy. Oto co będzie ci potrzebne:

11 prostych sztuczek na zwiększenie objętości włosów

Włosy
Nie wiem jak u was, ale w moim przypadku, kiedy powietrze robi się nieco chłodniejsze, włosy stają się całkowicie płaskie. Następuje drastyczna zmiana, jak gdyby to nie była moja czupryna. W końcu nie wytrzymałam i postanowiłam znaleźć sposób, na to, aby znów czuć się dobrze ze swoimi włosami. Chciałabym przedstawić dosłownie kilka sposobów, które według mnie okazały się skuteczne.

Kilka sposobów na to, aby twoje włosy były piękne każdego dnia

Pielęgnacja włosów
Twoje włosy przechodzą serię zabiegów stylizujących po to, abyś pięknie wyglądała i dobrze czuła się w swojej fryzurze? Jeśli każdego dnia myjesz włosy szamponem, następnie suszysz gorącym powietrzem, szczotkujesz, nakładasz piankę, lakier i inne preparaty, to po pewnym czasie twoje kosmyki mogą być uszkodzone i pozbawione blasku. Naturalnie końcówki włosów się rozdwajają, jednak codzienna stylizacja znacznie przyspiesza ten proces i sprawi, że włosy wręcz się kruszą. Co zrobić, jeśli chcemy zapuścić długie włosy, a codziennie męczymy je suszarką czy prostownicą? Najlepiej przestać popełniać najczęstsze błędy, które pojawiają się podczas pielęgnacji włosów.