Tag: Włosy zniszczone domowe sposoby

zniszczone włosy

Jak zrobić naturalny szampon regenerujący?

Pielęgnacja włosów
Kiedy włosy są narażone na różne zabiegi chemiczne, takie jak farbowanie, trwała i ondulacja oraz termiczne – prostowanie, kręcenie, suszenie oraz ekspozycję na mróz lub ostre światło słoneczne, mogą się wysuszać, łamać i wyglądać sianowato.
Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas terapia regenerująca. Ja osobiście polecam wykonanie naturalnego szamponu, który odżywi włosy i przywróci im blask. Oto co wchodzi w jego skład:
zniszczone włosy

Jak dbać o zniszczone włosy?

Pielęgnacja włosów
Chyba każda kobieta marzy o tym, by mieć zadbane i piękne, lśniące włosy. Jednak nie każdej z nas udaje się uzyskać ten efekt. Coraz częściej poddajemy nasze włosy różnego rodzaju zabiegom wyniszczającym je, jak farbowanie, ondulacja, częste prostowanie włosów i suszenie doprowadza je do totalnego wyniszczenia i wysuszenia. Jak wzmocnić zniszczone włosy i jak o nie dbać- oto kilka wskazówek.
lakier do włosów

Jak zrobić lakier do włosów z rozmarynem?

Kosmetyki dla Pań
Wiele, może nawet większość z nas, nie zdaje sobie sprawy z tego, że lwią część kosmetyków z powodzeniem można zrobić w warunkach domowych. Jeśli do ich wykonania użyjemy bezpiecznych składników, uzyskamy naturalne specyfiki bez parabenów i całej tej tablicy Mendelejewa, która widnieje na niektórych opakowaniach. Do zrobienia naturalnego lakieru do włosów suchych i zniszczonych potrzebujemy jedynie trzech składników. Ten kosmetyk nawilży i zauważalnie wzmocni nasze włosy. Jest także całkowicie bezpieczny dla środowiska, używając go nie wpłyniemy na powiększenie się dziury ozonowej. Jak widać kosmetyk ten posiada same zalety, warto zatem wypróbować poniższy przepis.
Jak wzmocnić włosy wodą z nasion lnu

Jak wzmocnić włosy wodą z nasion lnu

Pielęgnacja włosów
Twoje włosy poddawane są różnym procesom, które osłabiają je i powodują, że stają się łamliwe i pozbawione blasku. Jeżeli chcesz temu zaradzić, nie musisz inwestować w drogie zabiegi i kosmetyki. Rozwiązaniem będzie siemię lniane. Skutecznie odżywi i pomoże odbudować nawet bardzo zniszczone włosy.