Tag: Zakupy online

zakupy przez internet

Jak robić zakupy przez Internet?

Bezpieczeństwo w Internecie
Coraz częściej kupujemy przez Internet. Nie tylko dlatego, że mamy coraz mniej czasu, ale też z powodu cen – kupując wysyłkowo można sporo zaoszczędzić. Łatwiej też w ten sposób „upolować” trudno dostępny produkt.
Payback logo

Jak szybko zbierać punkty Payback?

Sklepy internetowe
Programy lojalnościowe już dawno stały się bardzo popularne. Korzyść jest obustronna – ty przywiązujesz się do danej marki lub sklepu, a w zamian otrzymujesz nagrody rzeczowe lub rabaty na zakupy. Jednym z najpopularniejszych programów jest Payback. Jak szybko uzbierać punkty na wymarzoną nagrodę?
Koszyk z zakupami

Gdzie kupować: w sklepie czy w Internecie?

E-Commerce
Najczęściej konsumenci decydują się na kosmetyki, inni zaś stawiają na bardziej luksusowe rzeczy, np. biżuterię. Jak wiadomo, w okresie przedświątecznym zawsze możemy spodziewać się dużych kolejek w sklepach, braku miejsc parkingowych przy większych centrach handlowych oraz dużych wystaw sklepowych z licznym towarem. Ogromny tumult panujący w sklepach może zniechęcać, ale jest alternatywa. Dla bardziej wygodnych rozwiązaniem są e-sklepy, które przyjmują zamówienia całą dobę, a przesyłka może być dostarczona przez kuriera nawet po 1-3 dniach od daty złożenia zakupu. Jednak i e-handel ma pewne mankamenty.
zakupy przez internet

Czym kierować się robiąc zakupy w Internecie?

Budżet Domowy
Coraz więcej osób robi zakupy online. Jest to bardziej wygodne, nie trzeba stać w kolejce czy przepychać się między ludźmi- po prostu klik i już! Robiąc zakupy w Internecie trzeba pamiętać o kilku kluczowych sprawach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat- przeczytaj.
allegro

Jak szukać na Allegro?

Allegro
Serwis allegro.pl to strona, na której możemy sprzedać i kupić praktycznie wszystko - od łyżeczki po dom. Dzięki konkurencyjnym cenom i ubezpieczaniu każdej aukcji serwis stał się niezwykle atrakcyjny. Nowi użytkownicy jednak często nie potrafią się odnaleźć w strukturze strony. Jeśli masz ten sam problem - ten artykuł jest dla Ciebie.