Tag: Zakupy przez internet

zakupy przez internet

Jak robić zakupy przez Internet?

Bezpieczeństwo w Internecie
Coraz częściej kupujemy przez Internet. Nie tylko dlatego, że mamy coraz mniej czasu, ale też z powodu cen – kupując wysyłkowo można sporo zaoszczędzić. Łatwiej też w ten sposób „upolować” trudno dostępny produkt.
Payback logo

Jak szybko zbierać punkty Payback?

Sklepy internetowe
Programy lojalnościowe już dawno stały się bardzo popularne. Korzyść jest obustronna – ty przywiązujesz się do danej marki lub sklepu, a w zamian otrzymujesz nagrody rzeczowe lub rabaty na zakupy. Jednym z najpopularniejszych programów jest Payback. Jak szybko uzbierać punkty na wymarzoną nagrodę?
Allegro

Jak korzystać z Allegro?

Allegro
Allegro to największy polski serwis aukcyjny. Z pewnością każdy o nim słyszał. Korzysta z niego wiele osób, a każdy użytkownik ceni sobie zakupy za pomocą serwisu. Ceny na Allegro są bowiem bezkonkurencyjne. Ponadto można tam znaleźć wszystko, nawet rzeczy, o których istnieniu dowiemy się dopiero po zobaczeniu ich na jakiejś aukcji. Allegro to nie tylko polski serwis aukcyjny. Istnieje cała Grupa Allegro, która należy do południowoafrykańskiej firmy Naspers. Należą do niej spółki QXL Poland, OtoMoto, Ceneo, Bankier i Internet Service. W skład grupy wchodzą następujące serwisy: AllePrezenty, AlleWakacje, Bankier.pl, BuyVip, Ceneo, Cokupic.pl, iStore, mojeauto.pl, Oferia, otoDom, otoMot, otoPraca, otoWakacje, PayGSM, PayU, Platnosci.pl, Tablica.pl
Allegro

Jak kupować na Allegro? Praktyczne wskazówki

Allegro
Jest to kolejny z serii artykułów o Allegro. Po krótkim omówieniu jak kupować oraz jak sprzedawać na Allegro, postanowiliśmy opublikować dodatkowe informacje na temat serwisu. Allegro jest bardzo przydatną stroną i opłaca się mieć na niej konto, ale posiada parę kruczków, które można ominąć. Ponadto użytkownicy nie zawsze potrafią się tam odnaleźć. Nowe osoby często nie czytają regulaminu i nie znają zasad użytkowania. Tymczasem nie jest to trudne, wystarczy tylko przestrzegać paru podstawowych wskazówek.
Koszyk z zakupami

Gdzie kupować: w sklepie czy w Internecie?

E-Commerce
Najczęściej konsumenci decydują się na kosmetyki, inni zaś stawiają na bardziej luksusowe rzeczy, np. biżuterię. Jak wiadomo, w okresie przedświątecznym zawsze możemy spodziewać się dużych kolejek w sklepach, braku miejsc parkingowych przy większych centrach handlowych oraz dużych wystaw sklepowych z licznym towarem. Ogromny tumult panujący w sklepach może zniechęcać, ale jest alternatywa. Dla bardziej wygodnych rozwiązaniem są e-sklepy, które przyjmują zamówienia całą dobę, a przesyłka może być dostarczona przez kuriera nawet po 1-3 dniach od daty złożenia zakupu. Jednak i e-handel ma pewne mankamenty.
Kolorowe buty

Jak kupować buty przez Internet?

Handel online
Chcesz kupić buty? Chodzisz po sklepach tyle, że te stare już Ci się zdarły, ale i tak nie możesz nic dobrać. Aż tu nagle koleżanka przesyła Ci na Allegro.pl super czółenka! Czujesz, że musisz je mieć, ale są dostępne tylko za pośrednictwem Internetu... Nie jesteś do tego przekonana, nigdy nie kupowałaś butów przez Internet. Wciąż nie wydaje Ci się, żeby był to najlepszy pomysł. Mimo to obuwie wystawiane na Internecie ma wiele zalet. Jest przede wszystkim tańsze, można znaleźć buty importowane z zagranicy ze sklepów, których nie ma na polskim rynku (jak np. popularne Atmosphere). Stąd może warto się skusić! Trzeba jedynie podejść do tego bardzo ostrożnie i postępować wedle podanych kroków.
apteka, leki

Czy warto kupować w aptekach online?

Sklepy internetowe
Apteki online są coraz bardziej popularne. Można kupić w nich leki, które są dostępne bez recepty. Często oferują nam konkurencyjne ceny, co zachęca wielu klientów. Jednak wiele z nas ma co do nich wątpliwości. Czytając ten artykuł dowiesz się jakie apteki dostępne w sieci wybierać.
Bezpieczne zakupy w sieci

Jak bezpiecznie kupować w sieci?

Sklepy internetowe
Zakupy przez internet są coraz bardziej popularne. Głównie dzięki temu, że w sieci zapłacimy mniej za te same produkty oferowane przez sklepy stacjonarne. Z postępem technologicznym handlu online, niestety, w parze, idą także cyber przestępstwa, oszustwa czy kradzieże danych osobowych, czy co gorsze, danych z kart płatniczych. Jak ustrzec się przed oszustwem w sieci? Jak bezpiecznie kupować w Internecie? Przygotowaliśmy dla was krótki poradnik bezpiecznego kupowania w sieci.