Tag: Quilling kartki świąteczne

Kartka wielkanocna

Jak zrobić kartkę wielkanocną metodą quillingową?

Kartki Wielkanocne
Poniżej przedstawiam metodę wykonania ślicznej kartki wielkanocnej za pomocą metody quillingu. Zrobienie tej kartki wymaga nieco pracy, jednak warto ją zrobić ponieważ efekt jest naprawdę wspaniały.


Podobne porady

obrazek - witraż

Jak zrobić witraż - obrazek?

Prezenty na Dzień Matki
Chciałabyś zrobić obrazek witraż, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać niepowtarzalny prezent na dzień matki i nie tylko.
walentynkowy słoiczek na czekoladki

Jak zrobić walentynkowy słoiczek na czekoladki?

Prezenty na Walentynki
Walentynki za pasem. Warto pomyśleć o czymś innym niż zazwyczaj. Podaruj swojej sympatii w tym roku pięknie ozdobiony słoiczek na łakocie. Jeśli interesujesz się quillingiem (a zakładam, że tak jest) pójdzie Ci bardzo łatwo. Jeśli nie, dzięki poniższym instrukcjom bez problemu zrobisz serduszko i ozdobisz nim słoiczek.
Bożonarodzeniowe bileciki do prezentów

Jak zrobić bożonarodzeniowe bileciki do prezentów?

Kartki Bożonarodzeniowe
Na pewno słyszeliście już o metodzie quillingowej. Poniżej przedstawiam pomysł na zrobienie malutkich prezencików które możesz nakleić na bileciki do prezentów pod choinkę lub na świąteczne kartki.
Grafika na Halloween

Jak zrobić obrazki na ścianę na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Te obrazki możesz wydrukować, oprawić w ramki i powiesić na ścianie lub postawić na półce. Będą one ciekawą dekoracją na Halloween. Z pewnością przypadną do gustu niejednej osobie. A co najważniejsze wykonanie takich obrazków nie wymaga od nas wiele wysiłku. Bardzo oryginalnie prezentują się na ścianie i wprowadzają w iście halloweenowy nastrój. Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki, które pomogą wam w wykonaniu przerażających obrazków.
Obrazek wykonany za pomocą pudełka styropianowego

Jak zrobić obrazki za pomocą opakowań styropianowych?·

Inne projekty i wyroby
Za pomocą opakowania po chińskim jedzeniu lub po czymkolwiek innym możesz zrobić świetne obrazki. Będą się znakomicie prezentować w ramkach na ścianie.
Walentynka

Jak zrobić kartkę walentynkową metodą quillingową?·

Kartki na Walentynki
Poniżej przestawiam prosty sposób wykonania kartki walentynkowej metodą quillingową. Przygotuj kilka takich karteczek i podaruj je swojej sympatii lub przyjaciołom.

Jak zrobić ramkę z sentencją?

Sztuka i akcesoria
Z pewnością widziałaś wiele obrazków na ścianę z różnymi sentencjami. Są one teraz bardzo modne, zatem ich cena zwykle jest nieco zawyżona. Głównie występują one w języku angielskim, jednak zdarzają się również polskie wersje. Taką ramkę możesz wykonać samodzielnie w bardzo prosty sposób i co lepsze, co jakiś czas zmieniać sentencje na takie, które cię aktualnie inspirują. Jak to zrobić?