Tag: Wielkanoc pomysły

Trawka w skorupkach jaj

Jak zasiać trawę w skorupkach jaj?·

Dekoracje Wielkanocne
Wiosenna trawka w skorupkach jaj będzie ślicznie wyglądać na wielkanocnym stole. Nie jest to nowy pomysł na dekoracje wielkanocną, jednak z pewnością jeden z najbardziej efektownych. Skorupki z trawką będą ładnie wyglądać również na parapecie lub półce.
wielkanocne jajka niespodzianki

Jak zrobić wielkanocne jajka z niespodzianką?

Dekoracje Wielkanocne
Jajka z niespodzianką nie muszą kojarzyć się wyłącznie z Kinder Surprise. Możemy wykorzystać ten pomysł także na Wielkanoc. Poniżej opiszę w jaki sposób wykonać kolorowe pisanki, których zawartość zaskoczy każdego świątecznego gościa. Sprawią one również dużo radości najmłodszym domownikom. Nie zastanawiaj się więc dłużej. Przeczytaj instrukcję i zabierz się do dzieła.
dekoracje wielkanocne

Jak zrobić oryginalne dekoracje wielkanocne?

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanoc tuż tuż, a Ty chciałabyś, żeby w tym roku było wyjątkowe? Może zmienisz coś w dekoracjach? Zapomnij o kilku kurczakach i jajkach obklejonych kupnymi naklejkami do pisanek. Czas na coś wyjątkowego! W tym roku wszystkich porazisz swoimi dekoracjami. Koniec z nudą i konwencją! Czas sięgnąć dalej i głębiej, albo bardziej w przyszłość!
winietka na Wielkanoc

Jak zrobić winietkę na stół w kształcie koszyczka wielkanocnego?

Dekoracje Wielkanocne
Planujesz uroczyste śniadanie wielkanocne? Chcesz zaskoczyć gości czymś oryginalnym? Małe winietki na stół wielkanocny sprawdzą się doskonale. Jeśli chcesz zobaczyć jak je wykonać, przeczytaj ten artykuł.
winietka na stół

Jak zrobić wiosenne winietki na stół?

Dekoracje Wielkanocne
Wystarczy wypełnić papierowe stożki małymi kwiatami, by zrobić piękne winietki w wiosennej stylistyce. Doskonale sprawdzą się jako dekoracja z okazji rodzinnych uroczystości lub ciekawy element wystroju wielkanocnego stołu.
pisanki – zwierzątka

Jak zrobić pisanki – zwierzątka?

Pisanki
Owieczka, króliczek i świnka to zwierzątka idealnie pasujące do Wielkanocy, ale równie dobrze można się z nimi bawić o każdej innej porze roku. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić takie "zwierzęce" pisanki.
jajko wielkanocne

Jak ozdobić jajko styropianowe papierowymi kółkami?

Pisanki
Ozdobienie jajek wielkanocnych papierowymi kropkami to świetna zabawa, która zajmie dzieci na dłuższa chwilę. Jeśli używasz dziurkacza do papieru, pewnie wyrzucasz te wszystkie urocze kółeczka - nie warto! Mogą się jeszcze przydać i ozdobić twój dom w zaskakujący sposób. Można ich użyć jak brokatu, by ozdobić kartki pocztowe, ramki na zdjęcia, a nawet styropianowe jajka wielkanocne. Wystarczy parę prostych narzędzi, które pewnie i tak masz gdzieś pod ręką, żeby dać dzieciom zajęcie i przygotować piękne jajka na nadchodzącą Wielkanoc.
dekoracje wielkanocne

Jak udekorować dom na Wielkanoc?·

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanoc to wspaniałe, ciepłe, domowe i bardzo wiosenne święto. Istnieje wiele sposobów na to jak udekorować dom na Wielkanoc, a świąteczne ozdoby są bardzo zróżnicowane i mogą służyć jako element dekoracji wnętrza, zarówno z sezonie świątecznym, jak i na co dzień. Na przykład śliczna kolorowa zastawa stołowa i wazon pełen kwiatów są idealną ozdobą domu w sezonie wiosennym, ale przyczynią się także do stworzenia wielkanocnego klimatu.
dekoracja wielkanocna na drzwi

Jak udekorować drzwi na Wielkanoc?

Dekoracje Wielkanocne
Zastanawiasz się jak udekorować drzwi, aby zaskoczyć gości? A to nic trudnego przecież. Możesz zrobić wielkanocne jajko i to nim właśnie udekorować drzwi? Jak? Poniżej znajdziesz instrukcję. Kolorystykę użytych materiałów pozostawiam już Tobie. Wybierz takie, jakie Ci najbardziej odpowiadają.
pisanki z muliny

Jak ozdobić pisanki muliną?

Dekoracje Wielkanocne
Sposobów ozdabiania pisanek jest tak wiele, jak wiele jest ludzi z wyobraźnią, których ręce są zawsze gotowe do pracy, by stworzyć jakieś małe dzieło. Poniżej proponowane pisanki są takie piękne, kolorowe, że od razu robi się wiosennie w sercu i mieszkaniu. Kolory napawają optymizmem i radością. Nie sposób się nie uśmiechnąć widząc tak kolorowe pisanki. A zrobienie ich wcale nie jest takie trudne. Tylko zobacz.