Tag: Prasowanki na koszulki

prasowanki na koszulkę

Jak samemu zrobić nadruk na koszulce?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Oryginalność jest w cenie. W dobie szaleństwa na temat mody, większość z nas chce się wyróżniać z tłumu i mieć na sobie coś niepowtarzalnego i przyciągającego ludzkie spojrzenia. Sezon wiosenno-letni się zbliża, można więc pomyśleć jak ubarwić naszą garderobę. Świetnym pomysłem jest wykonanie nadruku na koszulce. Może to być nasze życiowe motto lub ulubiona postać z kreskówki. Nic nas nie ogranicza.
prasowanka na koszulce

Jak zrobić prasowankę na koszulkę?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Jeśli masz ochotę zrobić sobie prasowankę na koszulkę tak naprawdę nic nie stoi Ci na przeszkodzie. Wystarczy zwykła drukarka, odpowiedni motyw (na przykład ten poniżej, bardzo fajny pomysł), chwila czasu i chęci. A koszulka zmieni się na dobre.


Podobne porady

nadruk na koszulce

Jak zrobić koszulkę z nadrukiem?

Na co dzień
Własnoręcznie zrobiony nadruk na koszulce wygląda bardzo oryginalnie i poza całą masą zabawy w trakcie jego tworzenia, umożliwia stworzenie własnych, niepowtarzalnych stylizacji. W tej chwili farbki do tkanin możesz kupić w niemal każdym sklepie z akcesoriami dla artystów, jak również na stronach internetowych (jak np. allegro). Wystarczy nabyć zwykły, jednokolorowy top i zaledwie dwa barwniki. Jeśli wybierzesz się po koszulkę do ciucholandu, twój budżet zamknie się w granicach 14 zł. Gąbeczki do barwienia możesz zrobić ze zwykłej gąbki do mycia naczyń, którą będziesz mogła wykorzystać także podczas tworzenia innych ciekawych projektów. Przekonaj się, jakie to proste!
dziura w koszulce

Jak naprawić dziurę w koszulce?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Dziura w twojej ulubione koszulce wcale nie oznacza, że musisz ją od razu wyrzucić. Istnieją sposoby, aby załatać dziurę bez dotykania maszyny do szycia. Sposób jest niezwykle prosty, wystarczy ci tylko 10 minut aby twoja koszulka była jak nowa.