Tag: śniadanie na Walentynki

Jajko na twardo w kształcie serca

Jak zrobić jajko na twardo w kształcie serca?·

Potrawy z jajka
Poniżej przedstawiam jedną metod nadawania jajku na twardo określonego kształtu - w tym przypadku kształtu serca. Ta metoda jest prosta i bardzo popularna w Japonii.
koreczki serduszka na walentynki

Jak zrobić koreczki serduszka na walentynki?

Prezenty na Walentynki
Chcesz zaskoczyć sympatię niecodziennym śniadaniem? Chcesz ją nakarmić sercami? Nie ma problemu. Z pomidorków i parówek możesz w bardzo prosty sposób przygotować serduszka i udekorować nimi śniadanie walentynkowe dla siebie i dla niej, lub dla niego. Bardzo proste, a niezwykle romantyczne. Propozycja nie tylko na walentynki.
ozdobne serduszko na walentynki

Jak zrobić ozdobne serduszko na walentynki?

Prezenty na Walentynki
Chcesz zaskoczyć sympatię walentynkowym śniadaniem? Wcale nie musisz mieć do tego zdolności kulinarnych. Wystarczy, że odpowiednio ozdobisz niektóre elementy, na przykład łyżeczkę do kawy. Taki mały gest, a tak wiele znaczy. Gorąco polecam.
śniadanie na Walentynki

Jak zrobić śniadanie na Walentynki?

Potrawy z jajka
Śniadanie walentynkowe powinno być wyjątkowe, inne niż wszystkie pozostałe śniadania. Wplącz w nie motyw serduszka. Jak? To bardzo proste. Wystarczy, że podążysz za poniższymi wskazówkami. Jeśli chcesz możesz poćwiczyć dzień wcześniej, aby mieć pewność, że niespodzianka się uda.
gorąca czekolada na Walentynki

Jak zrobić gorącą czekoladę na Walentynki?

Kawa
Czekolada to znany i ceniony afrodyzjak. Idealnie sprawdzi się jako gorący napój z okazji Walentynek. Podniesie temperaturę nie tylko w pomieszczeniu, ale i w związku. Przepis na pyszną, walentynkową czekoladę znajdziesz poniżej.
naleśniki na Walentynki

Jak zrobić naleśniki na Walentynki?

Przepisy na naleśniki
W Dniu Zakochanych obudź twoją drugą połówkę śniadaniem do łóżka. A co na talerzu? Pyszne naleśniki w kształcie serc. Najlepiej smakują podane z truskawkami i dowolnie wybranym syropem. Przepis poniżej.
naleśniki serca

Jak zrobić naleśniki serca?

Przepisy na naleśniki
Przez żołądek do serca, a z sercem prosto do żołądka. Ale nie zwykłym sercem – pysznym, ażurowym sercem naleśnikowym! Ta potrawa doskonale nada się na walentynkowy stół. Twój ukochany na pewno niczego takiego się nie spodziewa.
czerwone naleśniki

Jak zrobić czerwone naleśniki?

Przepisy na naleśniki
Nie ma prostszej potrawy, niż naleśniki i koloru bardziej kojarzącego się z miłością, niż czerwony. Jaki jest skutek połączenia tych dwóch rzeczy? Naleśniki walentynkowe. Podaj swojemu ukochanemu serce na talerzu, a na pewno padnie ci do stóp.
Chlebek z serduszkiem

Jak zrobić słodki chleb z serduszkiem?

Przepisy na chleb
Zrobienie takiego chlebka jest bardzo proste. Jest on idealnym pomysłem na walentynkowe śniadanie. Serduszek możesz zrobić więcej ale chlebek najładniej wygląda z jednym ale nieco większym sercem.
walentynkowe tosty francuskie

Jak zrobić walentynkowe tosty francuskie?

Ciepłe śniadania
Walentynki najlepiej jest zacząć od... śniadania. Przygotuj coś, co jest smaczne, proste i od rana wprowadzi was w romantyczny nastrój. Nie masz pomysłu? Wypróbuj walentynkowe tosty francuskie. Przepis na takie tosty znajdziesz poniżej.