Tag: Szarlotka

szarlotka

Jak zrobić szarlotkę?

Ciasta
Masz ochotę na słodką chwilę zapomnienia? Upiecz pachnącą, smakowitą szarlotkę. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Poza tym, nie ma chyba na świecie osoby, która nie lubiłaby tego placka.

Jak zrobić szarlotkę z kruszonką i bitą śmietaną?

Proste przepisy
To wymyślne i proste w zrobieniu ciasto uprzyjemni nam niejedno spotkanie. Możesz podać je na ciepło z bitą śmietaną. Podaję przepis na ten szybki wypiek.
szarlotka sypana

Jak zrobić szarlotkę sypaną?

Ciasta
Szarlotka, nazywana również przez niektórych jabłecznikiem, to jedno z najsmaczniejszych ciast, jakie w życiu jadłam. Dzisiaj prezentuję przepis na szarlotkę sypaną, którą zrobiła moja mama - pyszna, krucha, najprostsza jaką widziałam.
szarlotka Ani

Jak zrobić szarlotkę Ani?

Ciasta
Szarlotka na kruchym cieście to jeden z najsmaczniejszych deserów na świecie. Nie zasłodzimy się nim, tak jak innymi pełnymi ciężkich mas wypiekami, a jego soczysty farsz doskonale orzeźwi nas w ciepłe, letnie dni. Ważna informacja dla wszystkich pań będących na diecie - to nie tylko pyszna, ale i mało kaloryczna przyjemność.

Jak zrobić szarlotkę w jabłku?

Ciasta
Zielone jabłko w połączeniu ze złotym ciastem prezentuje się wspaniale a co ważniejsze jest bardzo proste do przygotowania. Taka szarlotka najlepiej smakuje z lodami waniliowymi oraz bitą śmietaną.